Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Ankieta - wyniki


Priorytetem V-Sztabu w 2010 roku powinno być:
Odpowiedzi:
Głosy / Grafika / Procent
Rozwój V-Game i gier na innych Podsystemach
18
27 %
Większa liczba publikacji (wieści, recenzje itp.)
15
23 %
Organizacja konkursów
6
9 %
Animacja forum dyskusyjnego
0
0 %
Rozbudowa skryptów serwisu
1
1 %
Zmiana layoutów Podsystemów
3
4 %
Rozbudowa V-Sklepu
2
3 %
Działalność wydawnicza
9
13 %
Organizacja imprez (konwenty, spotkania z twórcami)
9
13 %
Rozwój Federacji (nowe strony tematyczne)
1
1 %
Nie wiem
1
1 %
Ankieta - Info
Głosy 65
Status ankiety Ankieta została zakończona. Nie można już w niej głosować
Ankieta rozpoczęta 01-01-2010, 00:00
Ankieta zakończona 01-03-2010, 00:00
 

Początek 1 2 Dalej Koniec


 
23-01-2010, 14:00 | Loki | Komentarzy w sumie: 22
Hej, te DP-game to by było coś :D.


 
13-01-2010, 15:54 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
E tam... ja kibicuję V-Game. Gdyby trochę rozwinąć tę grę o nowe funkcjonalności to by był wypas :) A do tego Dzikie Pola-Game... ale by było :)


 
12-01-2010, 23:27 | Narmo | Komentarzy w sumie: 382
Imprezy! Można by panel na jakimś konwencie otworzyć czy coś ;P


 
09-01-2010, 22:53 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Zaznaczyłam imprezy. Zgadzam się w tym względzie z Wiewiórem. :) Z tego samego powodu działalność wydawnicza chyba też byłaby niezłym pomysłem. Ale naturalnie tekstów, newsów i konkursów nigdy zbyt wiele! ;)


 
06-01-2010, 07:17 | el coyote | Komentarzy w sumie: 521
Tylko, że aby organizować imprezy, to najlepiej jest mieć samemu coś do zaoferowania nań. Chyba, że chcesz organizować imprezy dla kogoś - Valkiria Caterin' 2010 :D


 
05-01-2010, 21:49 | Wiewiór | Komentarzy w sumie: 942
Ja tam zaznaczyłem imprezy, bo w sumie - jak Cię widzą, tak Cię piszą. A jeśli nie widzą, to nie napiszą, więc nie istniejesz :-) To tak pokrótce.


 
05-01-2010, 18:58 | Mustafa | Komentarzy w sumie: 416
Teksty, teksty, newsy, od tego trzeba zacząć, żeby na stronach było coś ciekawego, wtedy można je upiększać, zmieniać layouty i dodawać nowe.

Fajnie byłoby zobaczyć znowu V-sklep, pod warunkiem, że będą w nim aktualne nowości, a nie same podręczniki do D&D ;)


 
05-01-2010, 18:30 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
No proszę Was... oczywistą oczywistością jest, że trzeba zajmować się teoretycznie wszystkim. Ale nie ma takiej odpowiedzi bo pytanie jest o PRIORYTETY. Sharn, Twoje zdanie na temat V-Game ja dobrze znam, ale przy okazji tego typu ankiety, oczywistością jest, że powinna się pojawić taka pozycja.


 
05-01-2010, 13:51 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
Niby fajnie byłoby poszerzyć działalność we wszystkich wymienionych podpunktach. Ale bądźmy realistami. Nie potrzeba nam rozbudowy V-Game, zwłaszcza na innych podsystemach. To co jest, jest wystarczające - chodzi o dobrą zabawę a nie stworzenie megazajebistej gry przeglądarkowej, którą V-Game nigdy nie będzie. Wystarczy jakaś misja (byle nie monotonne zdobywanie kodu) co jakiś czas i wszyscy będziemy zadowoleni.
Nie potrzeba nam także nowych podstron tematycznych - chyba, że wyniknie coś nagle i niespodziewanie, jak Zmierzch, który bądź co bądź przyniósł sporo nowych, aktywnych użytkowniczek.
Działalność wydawnicza - jeśli rozsądna i dobrze ukierunkowana to jestem za wszystkimi "ręcami i nogami".
Rozbudowa V-sklepu? Zbyt dużo konkurencja obecnie, a bez stacjonarnego sklepu sam internetowy jest raczej skazany na porażkę.
Organizacja imprez - super, czemu nie.
Konkursy - jak najbardziej. Zajmę się tym ;]
Publikacje - przydałoby się więcej tekstów spoza literatury i komiksu, bo tych nie brakuje.
Skrypty i layout - podziałajmy na tym co mamy, doprowadźmy do porządku inne rzeczy, a potem myślmy nad zmianami technicznymi.
No i "o co kaman" z tym forum? Nie potrzeba go animować. Ludzie sobie sami sobie animują tematy ich interesujące ;]
Rzekłem.


 
05-01-2010, 13:13 | el coyote | Komentarzy w sumie: 521
A czemu nie można zaznaczyć wszystkich odpowiedzi? Od biedy - większa ilości publikacji (i nie wieści, tylko artykułów w postaci wspomnianych recenzji właśnie, felietonów, MATERIAŁÓW DO GIER).

Rozwój Federacji? Po co? Po to żeby jeszcze więcej stron świeciło pustkami?

Organizacja imprez - jak cię mogę, jako dodatkowe zajęcie, czemu nie.

Działalność wydawnicza - jak najbardziej! Za nią idzie zresztą rozbudowa V-sklepu. Na dobrą sprawę nie jest on obecnie żadną alternatywą dla tego typu przedsięwzięć innych firm, ludzi itp.

Animacja forum? WTF!?

Konkursy i inne dziady - normalka, nigdy za wiele.

Więc jak wspomniałem, powinna być dostępna opcja zaznaczenia wszystkich odpowiedzi, a niektóre z nich w ogóle nie powinny się pojawić (nie wspominając o tym, że są oczywiste).


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

  • Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088

    Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088
   $$5#3... transmisja przerwana...