Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Twitch rozpoczyna sprzedaż gier

  20:58 środa, 29 marca 2017 | Grochu

  Serwis internetowy Twitch.tv znany przez wszystkich fanów gier jako największy portal streamerski, oficjalnie zaczyna sprzedaż gier. Już w przeciągu kilku dni będzie dostępnych około 50 tytułów. Kupno gry w serwisie wprowadzi możliwość zarobku dla danego streamera. Za każdą kupioną grę za pośrednictwem wybranego kanału, twórca otrzyma 5% wartości produktu. Kolejną funkcją, która jednocześnie wejdzie w życie będzie Twitch Crate. Jest to paczka zawierająca emotikony do chatu, odznaczenia oraz Bits - walutę do wspierania graczy. Będą one dodawane do zakupu powyżej 5$. Na przestrzeni kilku dni zobaczymy jak potoczy się sytuacja z nowym pomysłem Twitch'a

 • Facebook blokuje stare wersje aplikacji.

  19:01 wtorek, 28 marca 2017 | Filipas

  Facebook robi porządki w swoich aplikacjach, oraz starymi fanami aplikacji. Niestety będą i poszkodowani, patrz: stare Androidy oraz Windows Phone. Oficjalnym powodem jest brak funkcji wprowadzonych w późniejszych wersjach. 1 kwietnia użytkownicy starych wersji aplikacji dostaną niemiły żart od Facebooka.

 • Transmisje na żywo z poziomu aplikacji YouTube były początkowo testowane z wybranymi YouTuberami. Na początku lutego zredukowano wymóg 10 tysięcy subskrybcji, a użytkownicy aplikacji zgłaszają że mają dostęp do transmisji na żywo bezpośrednio z telefonu. Oznacza to, że YouTube wdraża tą opcję na masową skalę. Chcąc sprawdzić dostępność funkcji we własnej aplikacji trzeba dotknąć przycisk kamerki i zobaczyć czy nie jest wyświetlany napis Transmituj na żywo. Jeśli nie macie tej funkcji to trzeba uzbroić w cierpliwość, dlatego że funkcja ta, powinna pojawić się u Was już niedługo.

 • Google niedawno wydało nową aplikację, Family Link. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś mieć większą kontrolę nad tym czym się zajmuje Twoje dziecko w smarfonie, to ta aplikacja będzie właśnie dla Ciebie. Zamknięte beta testy już trwają na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez zaproszenie od producenta. Miejmy nadzieję, że nie będzie to wysysaczem danych osobowych od Google, a raczej przydatną funkcją dla troszczącego się rodzica. • [+] Archiwum