Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Premiera "Abraham Lincoln Łowca wampirów"

  21:12 czwartek, 23 sierpnia 2012 | Zgred

  Już w ten piątek 24 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D Abraham Lincoln: Łowca wampirów. To opowieść o nieznanym etapie życia szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Twórcami filmu są wizjonerzy Tim Burton i Timur Bekmambetov. Postanowili zekranizować powieść Grahame-Smith'a, w której prezydent stawia czoło sługom ciemności. Życiorys Lincolna przypomina komiks o super-bohaterze. W tej historii jest prezydentem za dnia i łowcą wampirów nocą - mówi producent Tim Burtona.

 • Światowy fenomen

  19:00 środa, 11 kwietnia 2012 | paulina wasik

  Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach Śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. [opis dystrybutora]

 • Oscary rozdane

  06:00 poniedziałek, 27 lutego 2012 | paulina wasik
  Zaskoczeń ani cudów nie było.

  84 ceremonia rozdania Oscarów należy już do historii. I podobnie, jak w jej historii bywało, statuetki zdobyli niemal sami faworyci. Jako, że W ciemności Agnieszki Holland do tychże nie należało, niestety  polska produkcja przegrała z Rozstaniem Asghara Farhadiego, a szkoda.

 • Oscary już dzisiaj!

  13:44 niedziela, 26 lutego 2012 | paulina wasik

  Po miesiącu oczekiwania, wreszcie nadszedł ten dzień.

 • Kronika od wczoraj w kinach!

  13:12 sobota, 04 lutego 2012 | Zgred

  3 lutego do kin trafił nowy film, którego reżyserii podjął się Joshua Trank. Informacje o filmie w rozszerzeniu wieści!

 • Oscary 2012

  20:50 wtorek, 24 stycznia 2012 | paulina wasik

  Oscarowy wyścig rozpoczęty! Za niewiele ponad miesiąc, 26 lutego, wręczone zostaną po raz 84 Nagrody Akademii. Mimo, iż mamy już za sobą rozgrzewkę w postaci Złotych Globów, prawdziwe odliczanie zaczęło się dzisiaj, wraz z ogłoszeniem oficjalnych nominacji.


 • Początek 1 2 3 4 Dalej Koniec

  [+] Archiwum
   $$5#3... transmisja przerwana...