Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Recenzja kart do gry - Marvel Cardline

  23:50 piątek, 10 listopada 2017 | ikalinskii

  Recenzja kart do gry Marvel Cardline - Świetna zabawa przez bardzo długi czas, wciągające i świetnie wykonane karty do gry od sklepu REBEL.PL. Zapraszam cię na ich kompletną recenzję razem ze zdjęciami!  

 • W celu zwiększenia sprzedaży produktów takich jak Magic: The Gathering i Dungeons & Dragons oraz wsparcia sprzedawców detalicznych jak i graczy, firma Wizards of the Coast pragnie wprowadzić zmiany w organizacji dystrybucji na terenie Polski.

 • Portalowy blog czerwiec (4)

  22:11 piątek, 25 czerwca 2010 | Narmo

  Co tam Panie w Portalu? Ano, Trzewik o 51 Stanie rozprawia. Ponoć też Multidej do gry wrócił i łoi wszystkich niemiłosiernie. Zresztą zobacz no sam.

 • Najazd moskiewskich Zombiaków

  18:18 czwartek, 18 marca 2010 | Narmo

  Jakie są najnowsze Zombiaki? Są lepsze czy gorsze od jedynki? Dalej prą tylko do przodu, czy nauczyły się skręcać? I czym teraz będzie można je zabijać? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź tutaj.

 • Zombiaki nadchodzą

  17:38 czwartek, 11 lutego 2010 | Narmo

  Zombiaki II: Atak na Moskwę pojawią się już w marcu. Tymczasem na stronie wydawnictwa Portal pojawiła się galeria 10 przykładowych kart. Tym razem layout niewiele ma wspólnego z pierwszą wersją Zombiaków...

 • Warhammer: Invasion PL

  13:39 czwartek, 11 lutego 2010 | Narmo

  Galakta podała elektryzującą wieść dla wszystkich fanów Warhammer: Invasion LCG. Gra zostanie wydana po polsku! Wydawnictwo planuje nadrobić małe opóźnienie do wersji angielskiej i już zaopatrzyć się w dodatki. Wersje polska i angielska będą drukowane jednocześnie. Także, gdy podstawka pojawi się u nas, to już z pełnym kompletem dodatków!


 • Początek 1 2 Dalej Koniec

  [+] Archiwum