Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
     
Wilcze Leże
Valkiria - Polub nas na Fejsie
     (0|0)
  
Strona startowa > Wieści
20:27 niedziela, 19 marca 2017, Filipas
Na stronie DC Comics opublikowano wieść na temat nowej postaci, która ma wyjść 23 marca do Injustice 2. Firestorm będzie to 25 z 38 postaci, które mają wyjść do tej gry. Firestorm jest postacią o dwóch umysłach w jednej ekstremalnie potężnej zbroi. Tymi dwoma umysłami będą Jason Rusch oraz Martin Stein, którzy bardzo często nie są ze sobą zgodni, ale jedno jest dla nich najważniejsze, pomóc Batmanowi odbudować bezpieczny świat.
23:17 niedziela, 07 lutego 2016, ARTUT
Już 25 lutego rusza na portalu wspieram.to akcja mająca na celu wydanie zestawów startowych do gry figurkowej Dust Tactics w języku polskim.  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie w serwisie Facebook.
20:53 środa, 20 czerwca 2012, Narmo
Dla wszystkich fanów Neuroshimy Tactics mam dobrą wiadomość - oto można już przyjrzeć się nowemu modelowi. Tym razem jest to Lodówka, czyli nowego bohatera Molocha! W rozszerzeniu zdjęcia.
19:20 czwartek, 08 marca 2012, Zgred
Miło nam zakomunikować, iż w tym tygodniu weszły do sprzedaży trzy nowe figurki dedykowane grze Skylanders Spyro’s Adventure. Nowe postacie to: Hex, Dino Rang i Wrecking Ball. Każda z nich pochodzi z innego żywiołu i charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami. Oprócz figurek pojedynczo pakowanych w sklepach można znaleźć również nowy zestaw zawierający 3 figurki, a w nim postać: Zapa, Hexa i Dino Ranga.
19:36 wtorek, 24 stycznia 2012, Narmo
Neuroshima Tactics rozwija się świetnie i dorobiła się już nowych wzorów punków z Hegemonii. Figurki są już dostępne w sprzedaży.
21:11 czwartek, 19 maja 2011, Narmo
Pojawił się kolejny filmik z serii 12 powodów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rozszerzenia wieści.
11:13 wtorek, 05 kwietnia 2011, Narmo
W temacie Neuroshimy Tactics trochę się działo. Efekty tych działań możecie zobaczyć w rozszerzeniu wieści.
10:11 poniedziałek, 07 marca 2011, ARTUT
Wargamer opublikował dwa wzory map do scenariuszy, które pojawią się w podręczniku do Strategicznej Gry Bitewnej Ogniem i Mieczem.
11:56 poniedziałek, 28 lutego 2011, ARTUT
Firma Wargamer zaprezentowała dwie grafiki z podręcznika do Strategicznej Gry Bitewnej Ogniem i Mieczem. Ich autorem jest Piotr Nowojewski.
23:05 czwartek, 10 lutego 2011, Narmo
Trzewik i spółka przygotowali filmik o Neuroshimie Tactics. Grę mamy pokochać z 12 powodów, a pierwszym z nich jest... limitowana amunicja. Chcecie się przekonać, jak to wygląda w praktyce? To zapraszam do rozszerzenia wieści.
21:35 poniedziałek, 27 grudnia 2010, Narmo
Na stronie Neuroshimy Tactics możemy znaleźć kolejny artykuł opisujący oddziały - tym razem są to Obrońcy Molocha - oraz pierwszą oficjalną prezentację figurki - twardziela z Black Angels z armii Hegemonii.
18:04 niedziela, 19 grudnia 2010, Narmo
Na stronie Neuroshimy Tactics ukazał się artykuł prezentujący cyborgi z armii Borgo, a na stronie Monastyru pojawił się pierwszy wpis z nowego cyklu: Strona po stronie, w którym prezentowane są zmiany w nowej edycji Monastyru.
23:19 poniedziałek, 22 listopada 2010, Narmo
Na stronie Neuroshimy Tactics ukazał się kolejny artykuł prezentujący podstawowe oddziały występujące w grze - tym razem są to Pająki z armii Molocha. Z artykułu można dowiedzieć się o silnych oraz o słabych stronach tych modeli.
11:50 czwartek, 11 listopada 2010, Narmo
Na stronie gry Neuroshima Tactics ukazał się drugi odcinek cyklu artykułów prezentujących najważniejsze oddziały gry. Tym razem materiał poświęcony jest armii Hegemonii.
22:39 środa, 13 października 2010, Narmo
W Portalu odsapnęli przed Essen. Gry, które mają na imprezę pojechać są już gotowe, więc ekipa mogła wrócić do projektu Neuroshimy Tactics. Zaowocowało to nowym wpisem na temat gry i obietnicą kolejnych.

Początek 1 2 3 4 Dalej Koniec

[+] Archiwum

Witamy w terminalu Militarnej Sieci Valkiria. Wszystkim rekrutom przypominamy o obowiązku rejestracji swych danych w celu podjęcia służby w siłach zbrojnych MSV.

Życzymy owocnej służby!!

* * *
Zaciągnij się do jednostki lub zostań jej dowódcą!

* * *

Szukasz kontaktu z V-Sztabem? Napisz do nas: kontakt[at]valkiria.net

* * *

Wrogą propagandę należy zwalczać! Do tego najlepiej nadaje się rakieta naprowadzana VX456.

* * *


Gdy zostaniesz ranny na polu bitwy, pamiętaj by wzywać Podsystem Medyczny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia wszystkich funkcji życiowych. Nieuzasadnione wezwania będą karane!

* * *

W przypadku utraty łączności z Terminalem Głównym nie zapominaj o Podręcznym Zestawie Samobójczym!

* * *
Studia - jakie?
Jakie auto kupić ?
W co teraz gracie?
Wakacje...
Koniec ery starych gier
O grach na YouTube
Serwis lakierniczy dla auta
Jak wykonać pioruna kulistego
V-skojarzenia
Pytanie do P. Andrzeja


Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Na służbie:
Żołnierze: 0

Cywile: 37

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2915708
Dziś gości: 204
Ten miesiąc: 4752
Rekord gości: 2237
Gości wczoraj: 162
Tako milczy Zaratustra - plansze


Saga o Atlasie i Axisie #3 - plansze


Ralph Azham #8: Nie pochwycisz płynącej rzeki - plansze


Ostatki - plansze


Layers of Fear - screeny


Najnowsze pliki

Interior #1
Interior jest biuletynem z fanowskimi materiałami do gry fabularnej...
Ja, Diablica - fragment
Ymar - fragment
Nowa Fantastyka 08/2010 - zapowiedź
Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży - raport z sesji Klanarchii

$$5#3... transmisja przerwana...

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
Magazyn Valkiria
Propaganda
V-Game
E-mail
Imię
Format

-->