Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
iPhone X za drogi? No to jeszcze nie widzieliście tego
29-10-2017, 11:45 | 1212 x przeczytano | Filipas

Czy iPhone X jest drogi? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, ponieważ wersja 64GB kosztuje 4 979,00 zł a 256GB aż 5 729,00 zł. Ci co dali radę dorwać telefony w czasie przedsprzedaży (która wyprzedała się w około 1-2 sekundach), to teraz będą chcieli sprzedać swoje nowo nabyte telefony za horrendalnie duże kwoty, bo jak wiadomo zawsze znajdą się bardzo niecierpliwi fani, którzy koniecznie nie chcą czekać. Na portalach ogłoszeniowych wersja 64GB jest sprzedawana w cenie wersji 256 gigabajtowej. Czy to nie przesada? Widocznie nie, ponieważ ludzie dalej kupują i skoro jest popyt to i jest podaż. Czy kura znosząca złote jaja nie ma końca? 


 
29-10-2017, 20:10 | Grochu | Komentarzy w sumie: 24
dlatego wolę mojego samsunga :)


 
29-10-2017, 12:03 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
iphone'y są super, ale dlaczego taka cena :(


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.