Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Aktualizacja Śródziemie: Cień Mordoru - Kuźnia Nemesis
07-07-2017, 12:50 | 698 x przeczytano | Ragnar

W najnowszej aktualizacji Śródziemia: Cień Mordoru, która wprowadza Kuźnie Nemesis będziemy mogli przenieść naszego arcywroga do następnej części Śródziemie: Cień Wojny.


Kuźnia Nemesis w Śródziemie: Cień Mordoru

 

Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosił dziś Kuźnię Nemesis. Ta nowa aktualizacja do gry Śródziemie: Cień Mordoru pozwala graczom przenieść ich wyjątkowego rywala i poplecznika do nadchodzącego tytułu Śródziemie: Cień Wojny, którego premiera została zaplanowana na 10 października. W Śródziemiu: Cieniu Mordoru każdy gracz tworzył swoją unikalną historię, w której pojawiała się niezliczona ilość przeciwników i sojuszników generowanych przez System Nemesis. Dzięki Kuźni Nemesis te historie będą mogły być kontynuowane w Śródziemiu: Cieniu wojny! Aktualizacja Kuźnia Nemesis jest już dostępna na Xbox One, PlayStation4 oraz Steam.

 

Po więcej informacji na temat tej aktualizacji zapraszamy do obejrzenia zwiastuna Kuźni Nemesis z polskimi napisami. Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich.

 

Dla osób, które chciałby dopiero zacząć przygodę ze Śródziemiem: Cieniem Mordoru mamy wspaniałą wiadomość! Grę można teraz wypróbować za darmo na Xbox One oraz Steam. Okazja potrwa do 9 lipca, ale wszyscy chętni mogą już teraz zaopatrzyć się w pełną wersję gry na Xbox One, PlayStation4 i komputery PC dzięki trwającej promocji cenowej na ten tytuł w sklepach stacjonarnych i online.

Wydarzenia w Śródziemiu: Cieniu Wojny rozgrywają się w okresie pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Tytuł z gatunku RPG akcji w otwartym środowisku kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części serii, Śródziemia: Cienia Mordoru. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej obszerny świat pełny zarówno bohaterów jak i czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników oraz zupełnie nowych postaci, których historia nie została jeszcze opowiedziana.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się w polskiej wersji językowej na Xbox One, Xbox One X, PC z Windows 10, PlayStation4 oraz PlayStation4 Pro, począwszy od 10 października 2017.


Powiązane linki:
 
Kuźnia Nemesis

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.