Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Śródziemie: Cień Wojny – zwiastun
08-06-2017, 18:16 | 604 x przeczytano | Ragnar

Śródziemie: Cień Wojny - dzisiaj został zaprezentowany nowy zwiastun fabularny, w którym możemy poznać motyw przewodni gry i z czym będziemy się zmagać w świecie Tolkiena.


Śródziemie: Cień Wojny 

 

Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowało właśnie nowy zwiastun do gry Śródziemie: Cień Wojny. Można go obejrzeć w polskiej wersji językowej pod  adresem

 

Zobacz jak Talion i Kelebrimbor wykorzystują siłę nowego Pierścienia, by wykuć armię i stawić czoła najgroźniejszym z wrogów, w tym Sauronowi i jego Nazgulom, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Film prezentuje wielu nowych sojuszników, przeciwników i stworzeń, które Jasny Pan spotka w tej nowej historii, powstającej dzięki rozbudowanemu systemowi Nemezis.


Powiązane linki:
 
zwiastun Środziemie: Cień Wojny

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.