Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dreamfall Chapters 5 maja już w Polsce
22-02-2017, 17:59 | 913 x przeczytano | GuLIVEr

Arcadia, Stark to tylko 2 z kilku zaświatów, gdzie dzieje się akcja gry Dreamfall Chapters. Główna bohaterka Zoë Castillo posiada  nietypowy dar przemieszczania się między światami, jakie spotkamy w grze, za pomocą snów. Jedną z ciekawych funkcji w grze są wybory, których skutki będą odczuwalne w dalszej rozgrywce. 5 maja owa produkcja ma trafić do Polski, gdzie za wydawnictwo będzie odpowiedzialne studio Techland


Według informacji prasowej gra Dreamfall Chapters pojawi się w Polsce już 5 maja, gdzie studio Techland będzie odpowiedzialne za wydanie. Dreamfall Chapters na PS4 i Xbox One, będzie składało się z 5-ciu epizodów, gdzie zostały poprawione modele postaci, oświetlenie, animacje, oraz została rozbudowana ścieżka dźwiękowa.

Akcja  Dreamfall Chapters rozgrywa się w dalekiej przyszłości w roku 2220. Główna bohaterka Zoë Castillo posiada dar przemieszczania się w czasie za pomocą snów. Jest również Kiana Alvane, która jest wojowniczką z magicznego wymiaru i ma za zadanie, pomóc Zoë utrzymać równowagę między Arcadią a Stark- dwoma zaświatami. Dla graczy przygotowana jest ciekawa i wciągająca historia, jak i możliwość podejmowania wyborów, których skutki mogą być odczuwalne w przyszłości. Czekamy z niecierpliwością.


Powiązane linki:
 
Trailer z gry

 
 


 
22-02-2017, 23:26 | Grochu | Komentarzy w sumie: 24
Ktoś chętny?


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.