Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe wydarzenie w League of Legends + bonus
24-01-2017, 19:35 | 1844 x przeczytano | Artrax

Festiwal księżyca zawitał do Ligi. Nowe skórki, nowa mapa, nowy warsztat hextech i wiele wiele innych oraz ujawnienie sposobu na zdobycie darmowej unikalnej ikony profilu dostępnej tylko przez czas trwania festiwalu.


Czołem przywoływacze! 

Mam dla was świetną wiadomość. Do League of Legends zawitał festiwal księżyca. Jest to coroczny event inspirowany zmianą roku w Chinach, który pozwala nam na zabawę nowymi skórkami do bohaterów, zazwyczaj są dodawane trzy nowe, zmianą trybu gry czy nową zawartością w sklepie.

Riot Games w tym roku postarało się naprawdę bardzo. Nasz wydawca wprowadził wiele więcej nowej zawartości niż w poprzednich latach. Przejdźmy zatem do tego co znajdziemy na festiwalu księżyca.

Warring kingdoms skins, są to skórki, dodawane co roku właśnie z okazji festynu księżyca. Nawiązują one do tradycji Chin, a ściślej do zmiany roku kalendarzowego w Chinach. W tym roku Riot zaskoczył nas skórkami do dość mało widzianych ostatnimi czasy bohaterów. Są to Vi, Azir oraz Garen. Każda skórka kosztuje 1350 Riot Points czyli około 40 zł każda. Skórki zmieniają efekty umiejętności, animację powrotu postaci do bazy, no i oczywiście ich wygląd. Odchodząc od tematu festiwalu, Riot wprowadził także skórki Blood Moon, czyli popularne już w lidze skórki krwawego księżyca.

Riot na okres całego festiwalu postanowił zmienić wygląd mapy tak, aby przypominała skórki z serii Blood moon. Trzeba przyznać, że fajny pomysł, bo jednak zmiana wyglądu całej mapy nie zdarza się często w lidze.

Unikalne ikonki festiwalu księżyca jak i krwawego księżyca są także dostępne do kupienia za przystępną cenę 250 Riot points i pozostaną dostępne do kupienia już na stałe. A teraz drodzy czytelnicy nadszedł czas na bonus, a raczej sposób na zdobycie darmowej ikonki festiwalu księżyca. Wystarczy wejść na oficjalną stronę League of Legends w zakładkę festiwalu, a następnie kliknąć przycisk znajdujący się na środku strony mówiący o tym aby świętować festiwal księżyca. Po kliknięciu wpisujemy nazwę swojego konta oraz wybieramy serwer, na którym Wasze konto jest zarejestrowane. I tyle, unikalna ikona, której nie da się w żaden sposób kupić zostanie dodana do waszego konta w czasie dwóch najbliższych tygodni. A zatem kupujcie skórki, ikony i świętujcie hucznie festiwal księżyca w League of Legends. Do zobaczenia na Summoner's Rift przywoływacze. 

 


Powiązane wieści:
 


 
24-01-2017, 22:37 | Grochu | Komentarzy w sumie: 24
Fajnie się czyta ;)


 
24-01-2017, 20:43 | Artrax | Komentarzy w sumie: 14
Dziękuje doceniam ^^


 
24-01-2017, 20:40 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Noooo... Artax. Ładny newsik :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.