Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
GRY SARMACKIE - ankieta
07-03-2010, 19:33 | 5495 x przeczytano | MMochocki
Serdecznie zapraszam do udziału w ankiecie GRY SARMACKIE, adresowanej do obecnych i niegdysiejszych graczy w Dzikie Pola, VETO, M&B: Ogniem i Mieczem, Wargamera: Ogniem i Mieczem lub Boże Igrzysko. Celem jest sprawdzenie, co gracze uważają za zalety i wady tych gier, a także jak granie przekłada się na szersze zainteresowanie Sarmacją.


 


 
08-03-2010, 10:29 | MMochocki | Komentarzy w sumie: 312
Zamókł pewnie od tego, coś za kołnierz wylewał.


 
08-03-2010, 09:05 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Dał bym Ci responsu z falkonetu, ale proch zamókł :)


 
07-03-2010, 23:51 | MMochocki | Komentarzy w sumie: 312
Ankieta działa ledwie pół dnia, a już doczekała się 10 odpowiedzi. Dziękuję za rychły respons. :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.