Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wejdź na IEM 2017 z MSI i Komputronik
24-02-2017, 21:00 | 1549 x przeczytano | ARTUT

Wybieracie się na Intel Extreme Masters 2017 do Katowic w najbliższą sobotę i niedzielę 25 i 26 lutego, ale nie macie biletu? Nie chcecie stać w kilometrowych kolejkach? Wygrajcie darmową wejściówkę w konkursie organizowanym przez MSI, Komputronik i Valkiria Network! Wasze zadanie jest naprawdę proste!


Wystarczy, że zarejestrujecie swoje konto użytkownika w serwisie Valkiria Network i jako avatar wstawicie logotyp czerwonej tarczy ze smokiem MSI i skomentujecie tę wieść używając hasztagów #MSI i #Komputronik. Macie na to czas do piątku 24 lutego do godziny 23:59. Wtedy rozlosujemy jedną sobotnią wejściówkę. Drugą, niedzielną rozlosujemy w sobotę 25 lutego po godzinie 18:00. Do dzieła!


 


 
26-02-2017, 17:50 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Świetna opcja, ale niestety nie skorzystałem :C


 
25-02-2017, 14:18 | Tuziak | Komentarzy w sumie: 14
#MSI #Komputronik


 
24-02-2017, 23:07 | Crane | Komentarzy w sumie: 1
#MSI #Komputronik


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...