Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Ultralekkie słuchawki Creative Flex już w sprzedaży
18-01-2017, 13:31 | 1424 x przeczytano | Silaz

Firma Creative zaprezentowała nowy produkt; ultralekkie składane słuchawki Creative Flex. Poniżej więcej szczegółów na temat produktu:


Informacja prasowa:
 
Creative Flex – ultralekkie, składane słuchawki nauszne na każdy dzień.
 
Powiedzenie, że sama podróż jest ważniejsza niż dotarcie do celu można odnieść do słuchawek Flex, bo dają przyjemność z jej pokonywania. Lekkie i wygodne słuchawki nie męczą podczas używania a miłe brzmienie daje przyjemność.
 
Soczyste basy, wyraźny i naturalny wokal
 
Z Flex możesz się cieszyć potężnym, dynamicznym dźwiękiem z soczystymi basami i wyraźnym, naturalnym wokalem dzięki szybko reagującym przetwornikom neodymowym o średnicy 32 mm. Usłyszysz to, co najlepsze w muzyce, i zapewnisz sobie przyjemność w drodze do pracy, podczas dojazdu do pracy lub kiedy biegniesz po kawę.

Lekkie i wygodne

Miękkość pluszowej wykładziny sprawia, że noszenie słuchawek Flex jest przyjemnością. Obracające się w zakresie 90 stopni nauszniki są elastyczne, aby zapewnić idealne dopasowanie dla każdego. To połączenie tworzy ergonomiczną konstrukcję, która jest tak komfortowa, że słuchawki można nosić przez cały dzień.

Wystarczy założyć i w drogę

Zaprojektowane pod kątem słuchania muzyki w ruchu, nauszniki można złożyć w celu łatwego i wygodnego przechowywania. Dzięki kompaktowej konstrukcji słuchawki zmieszczą się z łatwością w dowolnej torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

Rozmowy telefoniczne i słuchanie muzyki w jednym

Możesz odbierać połączenia lub słuchać muzyki, używając wygodnego mikrofonu i elementów sterujących na kablu. Słuchawki Flex pozwolą Ci zachować łączność, kiedy jesteś w ruchu. Nie musisz więc sięgać po telefon, aby zarządzać rozmowami lub muzyką.

 

KOLORY

Jaki masz wybór?

Zmieniaj cztery kolorowe nakładki, aby zindywidualizować słuchawki i dopasować je do swojego stylu dnia. Albo po prostu zachowaj czystość formy, usuwając wszystkie nakładki.
 

DANE TECHNICZNE

  • Konstrukcja: Nauszne
  • Masa: 136g
  • Kolor: Czarny
  • Wielkość przetwornika: 32mm (magnesy neodymowe)
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 22kHz
  • Długość kabla: 1,2 m
Ceny i dostępność
 
Cena Flex wynosi 129 zł.
Więcej informacji na pl.creative.com
 
Firma Creative działa na rynku od 1981 r., a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster i odtwarzaczy osobistych, początkując multimedialną rewolucję. Creative ma w swojej ofercie m.in. karty dźwiękowe, bezprzewodowe głośniki multimedialne, wzmacniacze słuchawkowe i słuchawki, oraz różnorodne peryferia i akcesoria komputerowe. Wyłącznym przedstawicielem marki Creative w Europie Środkowo-Wschodniej jest firma PowerSales International, którą utworzyli byli pracownicy polskiego biura Creative Labs.

PowerSales International powstał w marcu 2009 roku, firmę utworzyli byli pracownicy polskiego biura Creative Labs. Zespół posiada 12 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów Creative, gwarantujące zachowanie najwyższych standardów współpracy z partnerami i klientami końcowymi. Firma jest wyłącznym przedstawicielem Creative w Europie Środkowo – Wschodniej.


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
strona Creative

 
 


 
19-01-2017, 08:52 | Tuziak | Komentarzy w sumie: 14
Zwięźle i na temat, to co lubię. Artut, czekam na system oceniania recenzji :))


 
18-01-2017, 14:54 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Silaz, gratuluję pierwszego opublikowanego newsa na Valkirii :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...