Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wielki Turniej Gier w Agora Bytom
21-01-2011, 12:19 | 4304 x przeczytano | ARTUT
W dniach 29 - 30 stycznia (sobota i niedziela) w Centrum Handlowo - Usługowym Agora Bytom przy Placu Tadeusza Kościuszki 1 w Bytomiu odbędzie się kolejna edycja Wielkiego Turnieju Gier.

Uczestnicy wezmą udział w sportowych zmaganiach, między innymi w turnieju wirtualnej piłki nożnej Pro Evolution Soccer 2011. Na najmłodszych graczy będą czekać stanowiska z grami opartymi o największe hity wytwórni filmowej Disneya. Ale to nie koniec atrakcji! Wszyscy klienci Agory będą mogli przekonać się, że niektóre gry komputerowe wymagają także sporej sprawności fizycznej. W specjalnej strefie Nintendo, konsole Wii porwą uczestników zabawy między innymi do gry w tenisa i kręgle, pojedynków bokserskich i wyścigów na rowerach. Z pewnością ogromną atrakcją będzie możliwość zatańczenia wspólnie z legendarnym królem muzyki pop jego największe przeboje dzięki grze Michael Jackson: The Experience. Oczywiście we wszystkich zmaganiach będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny! Głównym patronem medialnym imprezy jest radio ESKA.

Szczegółowe informacje o imprezie są dostępne na stronie http://wtg.valkiria.net
 


 
02-02-2011, 18:36 | Tuziak | Komentarzy w sumie: 14
Byłem byłem :D !!
BYŁO MEGA ZAJEBIŚCIE ! :D
Mile spędzone parę godzin :D

Czekam na powtórkę ! :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...