Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Anne Hathaway i Tom Hardy w The Dark Knight Rises
20-01-2011, 15:07 | 5411 x przeczytano | Ardelin
Obsada Nolanowskiego The Dark Knight Rises powoli się wypełnia. Z najnowszych doniesień wynika, iż Anne Hathaway (Diabeł ubiera się u Prady) wcieli się w rolę Kobiety Kota, natomiast znany z występu w Incepcji Tom Hardy zagra przeciwnika Batmana - Bane'a. W filmie zobaczymy także Christiana Bale'a, Michaela Caine'a, Morgana Freemana i Gary'ego Oldmana. Zdjęcia do The Dark Knight Rises ruszają w maju, a premiera  planowana jest na 20. lipca 2012 roku.


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Źródło: Empire Online

 
 


 
02-02-2011, 18:33 | Tuziak | Komentarzy w sumie: 14
Hmm.. Jestem ciekaw jak się akcja potoczy :> z tego co pamiętam a bardzo dawno oglądałem Batmana to Banego stworzył Trujący Bluszcz który nie został wypisany :> ciekawe
Oczywiście mogę się mylić :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...