Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
PNY Elite nowa karta SD 100MB/s
06-09-2017, 18:00 | 263 x przeczytano | ARTUT

Wciąż mało znany na polskim rynku lider światowej produkcji peryferiów komputerowych, fotograficznych i mobilnych z USA wprowadził karty pamięci flash PNY Elite Performance SD nowej generacji. Są one idealnym rozwiązaniem dla fotografów i filmowców korzystających z profesjonalnych kamer DSLR i kamer 4K. Klasa 10 UHS-1 U3 o szybkości do 100 MB/s to najszybsze karty SD bardzo solidnie wykonane.


Informacja prasowa:

Zawsze będziesz gotowy do przechwytywania bardzo szybkich efektów i 4K Ultra HD bez utraty płynności.

Osiągnięcie 100MB/s szybkości transmisji PNY SD Elite Performance opracowano dla Profesjonalnych fotografów, umożliwiając przechwytywanie większej liczby klatek na sekundę w przypadku szybkiej serii strzałów.

 

Parametry techniczne:

• Klasa 10 - UHS-1 U3

• Szybkość odczytu: 100 MB / s

• Prędkość zapisu: 90MB / s

• 5 lat gwarancji

Niezawodność

• Temperatura robocza: 0 ° C do 60 ° C

• Nie powinna być eksploatowana poniżej: -40 ° C i powyżej 85 ° C

• Wilgotność przechowywania: 95% maksymalna bez kondensacji

• Temperatura składowania: -20 ° C do 85 ° C

• Utrzymanie danych: 10 lat

• Zapis / kasowanie: minimum 10 000 cykli

Dostępność: dobre sklepy w Polsce.

Ceny w na polskim rynku:

SD32G10ELIPER-EF 169 zł

SD64G10ELIPER-EF 239 zł

SD128G10ELIPER-EF 449 zł

SD256G10ELIPER-EF 879 zł

O PNY Technologies

Założona w 1985 roku, PNY Technologies®, Inc. od ponad 30 lat działalności jest wiodącym producentem i dostawcą kart pamięci Flash, dysków flash USB, dysków SSD, kabli, modułów do rozbudowy pamięci komputera, kart graficznych NVIDIA® GeForce® konsumenckich i NVIDIA® Quadro® kart profesjonalnej grafiki. Produkty firmy z branży video, urządzeń mobilnych, 3D Gaming oraz biznesowych są powszechnie dostępne z dobrych punktach sprzedaży detalicznej, e-sklepach i hurtowniach na całym świecie. PNY z siedzibą w USA, posiada zakłady w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Ameryce Łacińskiej.

Więcej informacji o PNY Technologies na stronie: http://www.pny.eu

Odwiedź PNY na social media

Facebook https://www.facebook.com/PnyEurope

Twitter https://twitter.com/PNYEuropeUK


 


 
08-09-2017, 15:59 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Wow! Fajna ta karta


 
06-09-2017, 18:06 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
256 GB!!! Nieeeeeźle :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.