Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wszystko o iPhone 8
02-09-2017, 15:00 | 437 x przeczytano | Drake

Interesujesz się datą premiery oraz ceną nowego flagowca od Apple? Jak będzie wyglądał oraz co będzie miał w sobie innowacyjnego? Zebraliśmy wszystkie plotki oraz fakty byś mógł spodziewać się wszystkiego o najdroższym smartfonie.


Kiedy ma być premiera iPhone 8?

Premiera flagowca od Apple odbędzie się prawdopodobnie 12.09. Czyli już za niecałe 10 dni ujrzymy nowego iPhone i  skonfrontujemy z nim wszystkie plotki, jakie dowiedzieliśmy się o nim.

 Jaką cenę będzie posiadał najnowszy flagowiec od Apple?

No niestety do najtańszych telefonów iPhone nie należy. Innowacyjny smartfon będzie droższy niż pozostałe jego wersje, bo będzie kosztował aż 999$ w najtańszej jego wersji.

 


Jak będzie prezentował się telefon?

Jubileuszowy model będzie posiadał z tyłu podwójną kamerkę z towarzyszącą im diodą oświetlającą oraz tafle szkła, która będzie przypominała tą z iPhone 4. Z przodu będziemy mogli ujrzeć lekko zaokrąglony oraz bezramkowy ekran ze wcięciem na głośnik i kamerkę. Telefon ten będzie pozbawiony słynnego przycisku Home. Reszta przycisków bocznych się nie zmieni.Co będzie miał w sobie innowacyjnego?

Teraz zajmiemy się specyfikacją i najnowszą technologią, którą będzie on posiadał. Wiemy na pewno, że będzie obsługiwany przez najnowszy system iOS 11.2.0. Zostanie wyposażony w nowy czytnik ID, który będzie na całym ekranie. Będzie można także odblokowywać telefon za pomocą rozpoznawania twarzy 3D i skanowania tęczówki oka. Smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 5.8-cala. Cały system operacyjny będzie opierać się na nowym procesorze A11. Również za jego szybkość będzie odpowiedzialne 3GB RAM, a na dłuższy użytek będzie odpowiedzialna bateria o pojemności 3000 mAh.

 


Ciekawostki

iPhone 8 zadebiutuje z oficjalnym standardem IP68, dzięki czemu telefon wytrzyma dłużej niż 30min w wodzie będąc zanurzonym na głębokość 1,5m. Oprócz tego można spodziewać się kurzo-odporności.

 


Kolejną ciekawostką jest to, iż będzie mógł nagrywać 4k w 60 klatach na sekundę, co robi już duży podziw. Prawdopodobnie będzie miał funkcję zwaną „SmartCam”, która pozwoli na autodetekcję scenerii.

Możliwe, że tegoroczny iPhone otrzyma możliwość robienia zdjęć 3D.
Poza tym kamerka facetime zostanie przeniesiona na prawą stronę.

 


I funkcja, która wywołuje we mnie największe emocje to bezprzewodowe ładownie! Wyobraźcie sobie, że macie słabą baterię a chcecie wygodnie korzystać z telefonu, nie musicie już męczyć się z kabelkiem, nieważne czy jest za krótki, bo dzięki wąskiej tafli szkła na tyle telefonu będzie możliwość ładowania.

Kolejnym faktem jest, że iPhone 8 nie będzie sam, wyjdzie z nim równocześnie iPhone 7s i iPhone 7s Plus.

 


Zrezygnowano z małych pojemności 32/64GB, nowy flagowiec Apple będzie posiadał 3 warianty pojemnościowe 128/256/512GB.

Najprawdopodobniej zostanie dodany nowy kolor miedziano-złoty.

 

 


Powiązane wieści:
 


 
02-09-2017, 17:59 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Ale ta cena jest kosmiczna...


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.