Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Symmetry w planie Cenegi
02-09-2017, 12:38 | 257 x przeczytano | ARTUT

Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiło Symmetry – gra łącząca elementy mikrozarządzania i survivalu, która została stworzona przez studio Sleepless Clinic. Wydawcą gry jest IMGN.PRO. Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste. Badawczy statek kosmiczny dociera na opuszczoną planetę. Tutaj nic nie jest takim, jakim się początkowo wydaje, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Czy załoga zdoła przetrwać i wrócić do domu? Dalsze szczegóły wydania opublikujemy wkrótce.


Informacja prasowa:

Badawczy statek kosmiczny dociera na opuszczoną planetę. Tutaj nic nie jest takim, jakim się początkowo wydaje, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Czy załoga zdoła przetrwać i wrócić do domu?

W grze Symmetry, celem jest przetrwanie, a akcja toczy się w retro-futurystycznym świecie science-fiction. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie ocalałymi z katastrofy tak, aby przeżyli w odosobnionym, ekstremalnie chłodnym otoczeniu, naprawili swój statek i uciekli. Pełna niespodzianek fabuła okraszona jest klimatyczną ścieżką dźwiękową i grafiką, która odzwierciedla trudne warunki i podkreśla aurę tajemnicy.

Przez cały czas trzeba pamiętać o najważniejszych funkcjach życiowych ocalałych – muszą oni jeść, odpoczywać i zachować zdrowie psychiczne. Ekstremalne okoliczności mogą wymusić na członkach załogi wykształcenie nowych umiejętności, takich jak uprawa roślin czy naprawa systemów zasilania, które nie były im potrzebne na Ziemi. Zebranie wszystkich części potrzebnych do naprawy statku kosmicznego staje się wyścigiem z czasem, gdyż ekstremalne warunki pogodowe i niebezpieczne zjawiska nadprzyrodzone stają się coraz bardziej dokuczliwe.

Wektorowa grafika odwzorowuje tajemniczość i trudne warunki na opuszczonej planecie. Dzięki przyćmionym, pastelowym barwom, sceneria wydaje się być odległa od rzeczywistości, tworząc nierzeczywiste krajobrazy.

Cechy gry:

Zarządzaj bazą w skali mikro, w niezwykle nieprzyjaznych warunkach

Dodatkowy tryb – Przetrwanie – oferujący niekończącą się rozgrywkę, który zostaje odblokowany po pierwszym ukończeniu gry

Przy każdym przejściu gry przydzieleni zostają losowo wybrani członkowie załogi, a każdy z nich ma przypisane różne umiejętności i historie

Różne potrzeby do zaspokojenia – odżywianie, kondycja fizyczna i zdrowie psychiczne

Pełna niespodzianek fabuła science-fiction

Złowroga obecność w symetrycznym świecie

Wybory moralne – wspólnota kontra indywidualność

Niepowtarzalna grafika wektorowa i muzyka w tle

Konstrukcja rozgrywki zachęcająca do wielokrotnego przechodzenia gry i wykorzystywania za każdym razem różnych strategii

 

Grę można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.

INFORMACJE O IMGN.PRO

IMGN.PRO to światowy wydawca i twórca gier komputerowych, którego siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Studio tworzą specjaliści, za którym stoi ponad 10 letnie doświadczenie w branży gier komputerowych.

 

INFORMACJE O SLEEPLESS CLINIC

Sleepless Clinic to polskie, niezależne studio z siedzibą w Bielsku-Białej. Zespół składa się z czterech niezwykle kreatywnych osób, które w zasadzie mogą nie sypiać... by robić gry:). Wszyscy członkowie zespołu są pasjonatami i oczywiście zapalonymi graczami po godzinach – tak więc ich praca to również hobby. Swoje projekty tworzą z prawdziwą przyjemnością i kierują je do ludzi, którzy kochają gry tak samo jak oni.

 

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA 

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii, Nintendo Switch na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM,  Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider,  Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl


 


 
02-09-2017, 12:44 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Zapowiada się smakowicie. Lubię takie tytuły. Przy This War of Mine spędziłem maaaaasę czasu.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.