Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Ready Or Not - zapowiedź gry
04-06-2017, 16:11 | 537 x przeczytano | Farciarz

Dość niedawno doszły nas słuchy na temat nowego taktycznego FPS’a, który został stworzony przez deweloperów z Void Interactive. Gra, o której mowa to oczywiście Ready Or Not gdzie wcielimy się w jednego z członków elitarnych jednostek policyjnych SWAT.


Śmiało można powiedzieć, że gra ta powstała z prochów SWAT4, ale oczywiście na nowszym silniku jak i wzbogaconej mechanice tej gry.

Gra oprócz samej realistycznej oprawy graficznej oferuje nam też świetną, oraz wciągającą na wiele godzin rozgrywkę multiplayer. Znajdziemy tam też masę klimatu, którego moim osobistym zdaniem brakowało w grach typu Rainbow 6 Siege. Nie zrozumcie mnie źle, gra ta jest równie dobra, ale zgodzicie się chyba ze mną, że nie jest ona tym samym co stary dobry SWAT4. Deweloperzy z Void Interactive starali się właśnie odwzorować starego dobrego klasyka taktycznego na nowo, właśnie w postaci Ready Or Not.

Gra będzie mogła zaskoczyć nas takimi „bajerami” jak, planowanie akcji przed jej rozpoczęciem, oraz wydawanie rozkazów podczas rozgrywki. W Ready Or Not będziemy mieli możliwość zagrania samotnie lub w kooperacji z maksymalnie ośmioma graczami. Nie zabraknie  oczywiście PvP.

W grze tej będziemy mieli możliwość wybrania takich trybów jak:

  • Odbijanie zakładników
  • Rozbrajanie bomb

O grze tej nie wiadomo jeszcze zbyt wiele ponieważ prace nad nią trwają od czerwca 2016 r. przez co produkcja ta jest dopiero w pre-alfie. Mimo to zgodzicie się chyba ze mną, że szykuje nam się bardzo dobry taktyczny FPS oraz konkurent dla innych gier tego typu jak: CS-GO lub wcześniej wspomniany Rainbow 6 Siege. Zobaczymy czy Ready Or Not będzie faktycznie tak dobre jak go malują, czy jednak okaże się tanią podróbą innych taktycznych gier.


 


 
04-06-2017, 17:00 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Bardzo fajna zapowiedź! Witamy na pokładzie! Udany debiut!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.