Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Artykuły

[0-9]AĄBCĆDEĘFGHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWXYZŹŻ
InneNajnowsze

 • Skate 3 - recenzja gry

  15:04 wtorek, 02 sierpnia 2011 | ultramarine98

  Spytany o najlepszą grę, zawierającą treść deskorolkową bez chwili wahania odpowiedziałbym, że Skate 3 kładzie na kolana całą serię "Tony Hawk’s". Każdy chyba przecież pamięta grę dzięki, której aż chciało się...

 • Recenzja gry Naruto Ultimate Ninja Storm 2

  09:34 piątek, 29 lipca 2011 | Funky

  "Wyłaniające się z oddali zarysy postaci zainteresowały znudzonych rutyną strażników Konohy, Rzucający się w oczy pomarańczowy kombinezon oraz błyszcząca w blasku słońca czupryna pozostawiły strażników bez wątpliwości – Naruto powrócił!" Sequel wydanej w 2008 roku gry...

 • Joe Sanabria (Fallout: New Vegas) - wywiad

  11:00 czwartek, 06 maja 2010 | ARTUT

  Witamy w następnej edycji Inside the Vault: Gracze z Zachodniego Wybrzeża. W tym tygodniu poznamy Starszego Grafika Joe Sanabria. Czym się zajmujesz w Obsidianie? Jestem starszym grafikiem w studio, a tak cię nazywają gdy masz już siwe włosy i robisz w zawodzie od paru lat....


[+] Archiwum