Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Artykuły

[0-9]AĄBCĆDEĘFGHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWXYZŹŻ
InneNajnowsze

 • Skate 3 - recenzja gry

  15:04 wtorek, 02 sierpnia 2011 | ultramarine98

  Spytany o najlepszą grę, zawierającą treść deskorolkową bez chwili wahania odpowiedziałbym, że Skate 3 kładzie na kolana całą serię "Tony Hawk’s". Każdy chyba przecież pamięta grę dzięki, której aż chciało się...

 • Recenzja gry Naruto Ultimate Ninja Storm 2

  09:34 piątek, 29 lipca 2011 | Funky

  "Wyłaniające się z oddali zarysy postaci zainteresowały znudzonych rutyną strażników Konohy, Rzucający się w oczy pomarańczowy kombinezon oraz błyszcząca w blasku słońca czupryna pozostawiły strażników bez wątpliwości – Naruto powrócił!" Sequel wydanej w 2008 roku gry...

 • Joe Sanabria (Fallout: New Vegas) - wywiad

  11:00 czwartek, 06 maja 2010 | ARTUT

  Witamy w następnej edycji Inside the Vault: Gracze z Zachodniego Wybrzeża. W tym tygodniu poznamy Starszego Grafika Joe Sanabria. Czym się zajmujesz w Obsidianie? Jestem starszym grafikiem w studio, a tak cię nazywają gdy masz już siwe włosy i robisz w zawodzie od paru lat....

 • Games Convention 2008 - relacja

  11:09 środa, 27 sierpnia 2008 | ARTUT

  Pierwszy raz miałem okazję wybrać się do Lipska, by uczestniczyć w największej europejskiej imprezie poświęconej grom komputerowym. Oczywiście długo się nie zastanawiałem i postanowiłem pojechać na Games Convention 2008. Wyjazd zorganizowany przez pośrednika Targów Lipskich zapewniał...


[+] Archiwum