Slaider 01

Slider 02

Slider 03

Slider 04

Slider 05

Slider 06

Slider 07

Slider 08
Jacek Komuda konsultantem gry Kozacy 3
16-08-2016, 09:41 | 3966 x przeczytano | ARTUT
Cdp.pl, oficjalny dystrybutor gry Kozacy 3, z przyjemnością informuje o zaangażowaniu Jacka Komudy w tworzenie polskiego wydania gry. Polskie wydanie gry Kozacy 3 będzie bogate w dodatki i niespodzianki dla graczy. Nad częścią z nich pracował Jacek Komuda - historyk, autor powieści i opowiadań osadzonych najczęściej w realiach Polski z czasów sarmackich, w tym cyklu "Samozwaniec". Jego dzieła, bez przerwy wznawiane, sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Jako jeden z nielicznych ludzi pióra uczestniczy w rekonstrukcjach historycznych jako XVII-wieczny polski husarz, pancerny i Lisowczyk poznając w ten sposób realia dawnego pola walki. Na własnym koniu przejechał pół Polski, spory kawałek Ukrainy i jeszcze większy Karpat wschodnich. Pisarz został również konsultantem polskiej wersji językowej gry.

Informacja prasowa:

- Po latach razem z trzecią częścią Kozaków wracam na Dzikie Pola - powiedział Jacek Komuda.

Kozacy 3, remake klasyka z 2000 roku, zawiera wszystkie elementy, z których zasłynęła seria, łącząc je z nowoczesną grafiką 3D. Gra dostarczy niezliczonych opcji taktycznych, wśród których znajdziemy nie tylko tworzenie budynków i produkcję z wykorzystaniem surowców, ale także szeroki wybór jednostek i wpływ otoczenia.

Poza walkami na lądzie, gracze mogą również zbudować flotę wojenną i zaatakować przeciwników na morzu. Kozacy 3 oferują 5 historycznych kampanii dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy na jednej mapie dla 8 graczy. Walka z innymi i tworzenie sojuszy zostaną urozmaicone losowo generowanymi mapami, oferującymi gamę możliwości.

Jedną z 12 nacji, którą będzie można posłać w bój - zarówno w trybie single, jak i wieloosobowym - są Polacy. Nie zabraknie charakterystycznych dla nich jednostek (husaria) i prototypów budynków (poznański Ratusz).
 
Zobacz wideo z gry
 
Cechy gry Kozacy 3:

  •     12 narodów (w tym Polska)
  •     70 typów jednostek
  •     100 wariantów odkryć
  •     140 historycznych budynków
  •     Walki na lądzie i morzu
  •     5 historycznych kampanii dla jednego gracza
  •     Bitwy o wielkiej skali, z nawet 10 tysiącami jednostek na mapie
  •     Realistyczna fizyka pocisków i kul armatnich
  •     Elastyczny generator losowych map z wyborem otoczenia
  •     Tryb wieloosobowy do 8 graczy

Gra pojawi się 20 września na PC w polskiej wersji językowej (napisy). Cdp.pl jest jej oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem.O serii Kozacy
Legendarna seria historycznych strategii o dużej skali po raz pierwszy szturmem wzięła listy sprzedaży w 2001 roku. Armie liczące tysiące jednostek, duży wpływ ekonomii na rozgrywkę i zapierające dech w piersiach walki w trybie wieloosobowym zdobyły uznanie milionów graczy na całym świecie. Kozaków wybrano RTS-em Roku w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji, zapewniając grze status klasycznego przedstawiciela gatunku.

O GSC Game World:
GSC Game World jest jednym z największych wschodnioeuropejskich studiów deweloperskich, działającym od 1995 roku. Od tego czasu stworzyła ponad 10 gier, wśród nich m.in. Cossacks, S.T.A.L.K.E.R., American Conquest, Codename: Outbreak, Alexander i inne. W 2004 roku firma otworzyła oddział wydawniczy GSC World Publishing, publikujący serię S.T.A.L.K.E.R. i grę Alexander na hollywoodzkiej licencji w krajach Europy Wschodniej. Pierwsza część trylogii Heroes of Annihilated Empires została wydana na całym świecie.

Cdp.pl od ponad 20 lat wydaje i dystrybuuje gry komputerowe. Na stałe współpracuje z firmami: Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Disney Consumer Products and Interactive Media, Konami, Focus Home Interactive, Nordic Games czy CD Projekt RED. Posiada w swoim portfolio m.in. takie marki, jak Wiedźmin, Call of Duty, Diablo, StarCraft czy Disney Infinity. Obecnie jest też zaangażowane w mecenat oraz działania wydawnicze z dynamicznie rozwijającym się segmentem gier niezależnych. W 2012 roku firma uruchomiła serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl, w 2015 roku przekształcony w nowoczesną platformę e-commerce z produktami fizycznymi i cyfrowymi w sześciu kategoriach: książki, gry, muzyka, filmy, sprzęt i produkty z segmentu hobby. Sklep cdp.pl otrzymał w 2016 roku nagrodę PayU Lab Awards w kategorii eCommerce za wyróżniającą się działalność w branży.

 
Skomentuj
Nie posiadzasz uprawnień by dodawać komentarze.