Valkiria Network - Gry Fabularne

http://valkiria.net/index.php?area=79&p=news&newsid=32527Zawartość edycji kolekcjonerskiejZawartość edycji kolekcjonerskiej CD Projekt zbiera zacną brać szlachecką, aby z godnością i splendorem wydać głośno już komentowaną grę Mount & Blade: Ogniem i Mieczem.

Aby podróż w czasy swawolnej szlachty, husarii i glorii polskiego oręża odbyła się w odpowiedniej oprawie zaprosiliśmy do współpracy najbardziej uznanych i zasłużonych dla propagowania Sarmackich idei kompanów. Znajdziemy wśród nich Fabrykę Słów, Kuźnię Gier, Wargamera oraz Valkirię.

Wspólnie przygotowaliśmy specjalnie dla Was najbogatszą Edycję Kolekcjonerską tej jesieni !

Zarówno w edycji podstawowej jak i kolekcjonerskiej znajdzie się przygotowany specjalnie na tę okazję, 64 stronicowy poradnik „Dobre rady Pana Ojca" pióra Jacka Komudy, a w nim prawdziwa gratka dla wszystkich fanów jego twórczości - nigdy do tej pory nie publikowany fragment 2. tomu „Samozwańca".

 

Co zaś się tyczy Edycji Kolekcjonerskiej, to poczynamy sobie z iście barokowym przepychem, oddając w ręce Panów Graczy:

- Książkę „Opowieści z Dzikich Pól". Prawdziwy horror po sarmacku, ku przestrodze i dla nauki spisany. Brzęk szabel, błysk zbroi, pojedynki, kurhany, szubienice... Bo Kresy Rzeczypospolitej to kraina zabójczo piękna i piekielnie groźna. Szczególnie dla tych, co szablą robić nie umieją...

- Specjalny, dwuosobowy zestaw demonstracyjny Szlacheckiej Gry Karcianej Veto ! Aby w przerwie od grania zasiąść do partyjki w zacnym towarzystwie i z kuflem grzańca pod ręką.

- Cztery figurki z systemu bitewnego „Ogniem i Mieczem - historyczna gra strategiczna". Bo nie tylko w szabli mocnym być trzeba, ale i wiedzieć jak w polu dowodzić i hufce w ordynku prowadzić.

- Pudełko kolekcjonerskie

- Mnóstwo dodatkowych materiałów na płycie z grą


Ogniem i Mieczem to produkcja oparta o fenomenalny system rozgrywki znany z Mount&Blade, gry uznanej za odkrycie roku 2008, przenosząca gracza w burzliwy wiek XVII, kiedy to ważył się losy Polski oraz naszej części Europy. Za pomocą szabli i drużyny wiernych kompanów będzie można okryć się glorią wielkiego rycerza i obrońcy ojczyzny lub dołączyć do jednej z wrażych frakcji i zapisać się na kartach historii jako arcywróg Rzeczypospolitej.

Zapraszamy na oficjalną stronę gry: http://oim.valkiria.net


Źródło: Informacja prasowa


16-10-2009, 07:36 | ARTUT
Powiązane wieści:

Komentarze:


 
20-12-2009, 16:20 | Tomasz M. | Komentarzy w sumie: 10
Bugi, błędy, grafika i dialogi takie sobie... No 70 zł za to to chyba przesada... Mocno przereklamowany produkt - im dłużej gram tym więcej niedociągnięć widzę.


 
19-10-2009, 12:16 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Ja już miałem okazję zagrać we wczesną wersję alfa na Poznań Game Arena. Gra jest absolutnie rewelacyjna... możliwość szarży na wraże moskiewskie zastępy robi piorunujące wrażenie... :)

Wkrótce obszerna zapowiedź gry... i pierwsze wrażenia.


 
17-10-2009, 00:06 | kujawiak | Komentarzy w sumie: 6
Zapowiada sie niezłe cacko ! tak na ful wypas ale poczekajmy i nie zachwalajmy zawczasu..Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.