Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowości na Wargamer - Gry bez prądu
04-07-2017, 10:45 | 576 x przeczytano | Jobisz

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowości ze sklepu gier bez prądu! Wargamer to świetna odmiana dla osób, które uwielbiają gry ale nie lubią siedzieć ciągle przed monitorem. Co takiego przygotowali w tym miesiącu? Zobaczcie sami w rozwinięciu wieści.


Hot & Dangerous to całkowicie nowa linia modeli pin-up, dostępna zarówno w skali 28mm jak i 54mm. Idealna dla kolekcjonerów oraz malarzy. Obecnie prowadzimy akcję na platformie Kickstarter.

W związku z dużym zainteresowaniem projektem postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę dla naszych kontrahentów. Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć nasz projekt oraz zagwarantować sobie pierwszeństwo w otrzymaniu modeli oraz dostęp do wszystkich modeli Kickstarter Exclusive prosimy o kontakt na michal@wargamer.pl.

Corvus Beli ponownie przygotowało aż 8 nowych zestawów modeli:
INF 0650 6TH AIRBORNE RANGER REG.  - blister 1 model
INF 0649 ZHANYING IMPERIAL AGENTS -  blister 1 model
INF 0651 RIOT GRRLS - zestaw 4 modeli - zestaw zastępuje kod INF 0391
INF 0653 RODOK, ARMED IMPOSITION DETACHMENT - blister 1 model
INF 0673 OUTRAGE CHARACTERS PACK - zestaw 6 modeli - bohaterów mangi OUTRAGE 
INF 0663 TEUTONIC KNIGHTS -blister 2 modele - zestaw zastępuje kody: INF 0333 i INF 0277
INF 0658 ZERAT SPECIAL MISSIONS REG. - blister 1 model
INF 0638 EKDROMOI - blister 2 modele - zestaw zastępuje kody: INF 0364 i INF 0457

Zestawy będą miały premierę 21 lipca!

             

Zapraszam, do zapoznania się z Podręcznikiem "Ogniem i Mieczem: historyczna gra strategiczna. Edycja Gracza", czyli tzw. "Małym Podręcznikiem". Są to pełne zasady gry - zarówno z podręcznika głównego, jak i "Potopu", zaktualizowane o FAQ oraz erratę, a także nowe klaryfikacje i zmiany.

Dzięki niemu rozpoczęcie przygody z OiM stało się proste jak nigdy!


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Oficjalna Strona Wargamera

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.