Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Za chwilkę FALKON!
07-11-2014, 11:56 | 1950 x przeczytano | Lunatik
Już za parę godzin zacznie się festiwal fantastyki Falkon. Piętnasta edycja odbędzie się w terminie 7-10 listopada. Wydarzenie będzie mieć miejsce  w Lublinie na TARGI LUBLIN S.A. To niesamowita okazja, by doskonale spędzić czas wśród fanów wszelako rozumianej fantastyki. Zapraszamy!

Falkon to liczący się i jeden z największych festiwali w Polsce. Przez 14 lat działalności rozrósł się ze zwykłego fanowskiego zjazdu w wielkie wydarzenie i jedno z najbardziej liczących się w naszym kraju. Tematyka poświęcona jest różnorakiej fantastyce. Ówcześnie jest ona na tyle potężna, że z niszowego produktu zamieniła się mainstream popkultury. Celem przedsięwzięcia jest tworzenie nowoczesnej imprezy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Na tym czterodniowym wydarzeniu odbędzie się mnóstwo niesamowitych rzeczy. Na zwiedzających czeka ponad 600 eventów związanych z fantastyką i kulturą alternatywną. Festiwal zrzesza sobie ludzi interesujących się komiksami, książkami, filmami i grami.

Piętnasta edycja odbywa się w drugi weekend listopada i  trwać będzie od piątku do poniedziałku, więc to naprawdę sporo czasu, by utonąć w morzu atrakcji.Do dyspozycji uczestników będą wszystkie obiekty targowe czyli dwie hale o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych wraz z kilkunastoma innymi pomieszczeniami. Jeżeli liczysz na liczne spotkania autorskie, prelekcje, panele dyskusyjne, konkursy i turnieje to nie można trafić lepiej. Każdy miłośnik games roomów będzie mógł pograć w gry bez prądu jak, gry cyfrowe, rpg i larpy. Masa stoisk, by zakupić swoje ulubione gadżety też będą się tutaj znajdować. Natomiast na główne hali na scenie dziać będzie się najwięcej, bo czekają przeróżne atrakcje takie jak: pokazy walk, tańców, hulanki, koncerty i inne fantastyczne pokazy.

Zapraszamy!Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Festiwal Fantastyki Falkon

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.