Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Mistrzostwa Polski w Infinity 2017
07-09-2017, 13:20 | 286 x przeczytano | ARTUT

Klub Gier Wszelakich Szybki Szpil zaprasza wszystkich fanów bitewniaków i miniaturowych wojen na stole w dniach 9-10 września do dworku Pod Platanem, Marcina 35 w Kozłowie (obok Gliwic) na Mistrzostwa Polski w Infinity 2017.


Informacja prasowa:

WEJŚCIÓWKA:
• 80 PLN (w przypadku przedpłaty do 31.08.2017 ) 
• 100 PLN (po terminie przedpłat lub na miejscu w dniu turnieju

W ramach wejściówki otrzymujecie:
- udział w turnieju
- każdy uczestnik otrzyma jednego Solodolara do wydania na cokolwiek do picia lub jedzenia (grill, piwo, soki, cola, tosty itd.)
- nocleg z soboty na niedziele w pokojach hotelowych z łazienką ( gracze będą lokowani w miarę możliwości w pokojach ośrodkami, czyli Wrocław z Wrocławiem, Poznań z Poznaniem itp.)
- nieograniczony dostęp do herbaty, kawy, cukru, wody
- deszcz nagród :D

LIMIT MIEJSC: 50
Przedpłaty proszę wpłacać na numer konta(NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI):
Robert Brzezina
08 1020 5040 0000 6802 0111 5419 
Tytułem: „Imię, nickname nazwisko, z dopiskiem- MP Infinity”
Uwaga:
- istnieje możliwość dokupienia sobie następujących udogodnień: 
a) nocleg z piątku na sobotę - 35zł
b) pościel - 15zł
Należy wtedy dodać odpowiednio, po przecinku dopisek "nocleg" i/lub "pościel"
 

ZAPISY NA ITS: 
https://its.infinitythegame.com/event/8399

SĘDZIOWIE:
1.Dominik ,,Narrator" Macura

NAGRODY (WIP):
1. Trofeum dla zwycięzcy
2. Medale dla top 3 
3. Nagrody z ITS PACK (nowego, jeśli go zdążymy dorwać)
4. Nagrody od sponsorów – WIP

FORMAT:
– 300 pkt,
– 6 SWC ,
– dozwolone dwie listy – zasady ITS TAGLINE,
– Bez Spec-Ops,

PRZYGOTOWANIE DO TURNIEJU:
Każdy gracz ma obowiązek przygotować się do turnieju:
• zgłosić swoje rozpiski za pomocą programu ITS Manager maksymalnie do dnia poprzedzającego turniej (8.09.2017, godz. 22:00). Brak zgłoszonych rozpisek to -3 OP w klasyfikacji końcowej,
• posiadać wydrukowane rozpiski jawne, oraz tajne,
• posiadać pełną talię Classified Objectives,
• posiadać miarkę calową,
• posiadać tyle kości k20 ile wynosi najwyższy Burst w jego rozpisce,
• posiadać odpowiednią ilość znaczników rozkazów, command tokenów, oraz wszelkich wzorników i markerów/tokenów, niezbędnych do gry jego rozpiską.

PROXY:
Dozwolone jest proxowanie maksymalnie 3 modeli w jednej rozpisce (konwersje nie liczą się do limitu). Trzeba przy tym zaznaczyć na rozpisce niejawnej jaki model proxuje jaką jednostkę. Dodatkowo model ten musi mieć tę samą podstawkę oraz ogólny wygląd proxowanej jednostki, czyli np. nie podmieniamy motorkiem REMa. Uchroni to przed niechcianym wprowadzaniem w błąd.
Do limitu nie liczą się modele proxujące profile, które nie mają jeszcze wydanego żadnego modelu oraz konwersje z innych modeli Infinity The Game.

DODATKOWE INFORMACJE:
- Dworek dysponuje sporym parkingiem, więc proszę się nie martwić o miejsca parkingowe.
- Podczas turnieju Klub zabezpiecza jedzenie i picie. Kawa, herbata, cukier i woda mineralna jest do Waszej dyspozycji. Grill, tosty, napoje nie wymienione wyżej płatne dodatkowo. Jak zwykle u nas w sensownych cenach.
- Po pierwszym dniu afterek na hali - means sroga najebka
- istnieje możliwość dokupienia sobie następujących udogodnień: 
a) nocleg z piątku na sobotę - 35zł
b) pościel - 15zł

ROZKŁAD TURNIEJU:
Dzień I
9.30-10.30 Rejestracja
10.30 - 13.00 - pierwsza misja
13.15 - 15.45 - druga misja
16.00 - 17.00 - przerwa obiadowa 
17.00 - 19.30 - trzecia misja
19.30 - AFTER PARTY

Dzień II
10.00 - 12.30 - czwarta misja 
12.45 - 15.15 - piąta misja
15.15 -16.00 - Zakończenie turnieju i wręczenie nagród

SCENARIUSZE:
1. SAFE AREA
2. ANTENNA FIELD
3. HIGHLY CLASSIFIED
4. LOOTING AND SABOTAGING 
5. COMMS CENTER

CZAS RUNDY: 2h 30min 
Przy pierwszej rundzie będziemy parować graczy tak, by mieli oni okazję zagrać z osobami z innego ośrodka. Challange oczywiście dozwolony, jeśli wyzwany gracz go przyjmie. Reszta turnieju oparta zostanie o automatycznie parujący system ITS.

KARY:
W wypadku, kiedy sędzia zostanie wezwany do rozstrzygnięcia sporu, gdzie obaj gracze przedstawiają inny rozwój wypadków bez możliwości ich weryfikacji, spór rozstrzygnie rzut kostką, zaś obaj gracze dostaną ostrzeżenie. Ponowne ostrzeżenie tego samego gracza skutkuje karą punktową zgodnie z systemem poniżej.
Przez wspomniany spór rozumie się np. sytuację, kiedy jeden z graczy twierdzi, że przeciwnik przesunął nielegalnie model, element terenu lub zabrał marker podczas gdy on temu zaprzecza.
Ponadto stoły, które spóźnią się z wynikami ze względu na swoją przedłużającą się grę będą podlegały automatycznej karze.

Kary wynoszą kolejno:
• -3OP
• -2TP
• -2TP
• Itd.
Kary są kumulatywne. np.: Jeśli gracz spóźni się 3 razy dostanie -3OP i -4TP, które zostaną doliczone do jego ostatecznego wyniku i wpłyną na „lokalne” miejsce. Parowanie i wyniki do ITS zostaną zgłoszone z pominięciem punktów karnych. Mimo to mamy nadzieję, że nie będzie potrzeby ich stosowania :).
UWAGA: rażące zachowanie uczestnika może skutkować jego dyskwalifikacją przez organizatorów.

ATRAKCJE DODATKOWE (WIP):
• Powróci znany z Mistrzostw Śląska konkurs Who Dares Wins, jednak w nieco zmienionej formie, mam nadzieję, że znów się Wam spodoba.
• Konkurs malarski, zachęcamy do pochwalenia się swoimi modelami
 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.