Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Polska strategia Thea: The Awakening od dziś na PS4 i X1
31-05-2017, 15:09 | 440 x przeczytano | Drake

Z przyjemnością informuję o najnowszej grze studia MuHa Games wydanej właśnie na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Thea: The Awakening to niezwykłe połączenie strategii turowej, roguelike’a oraz gry karcianej, której rozgrywka toczy się w mrocznym świecie inspirowanym mitologią słowiańską.


Informacja prasowa:

Niezależne studio MuHa Games z przyjemnością informuje o premierze konsolowych wersji Thea: The Awakening, odnoszącej sukcesy, wciągającej strategii z elementami gry roguelike. Użytkownicy PlayStation 4 i Xboksa One mogą teraz wyruszyć na pełną przygód wyprawę do mrocznego świata fantasy inspirowanego mitologią Słowian.

 

Zwiastun wersji na PlayStation 4:

 

 

Zwiastun wersji na Xboksa One: 

 

 

Thea: The Awakening łączy w sobie elementy gry strategicznej z wyzwaniami typowymi dla gier roguelike, wciągającymi wydarzeniami fabularnymi, oraz potyczkami rozstrzyganymi w wyjątkowej mini grze karcianej. Gracz wciela się w słowiańskie bóstwo dbające o grupę ludzi, pomaga im odbudować ich wioskę, odkrywa sekrety mrocznego świata fantasy oraz walczy z czającymi się na każdym rogu krwiożerczymi potworami.

 

 

Konsolowe wersje oferują generowaną proceduralnie kampanię dla jednego gracza wypełnioną nieliniowymi wydarzeniami oraz wydarzeniami specjalnymi, które każde przejście gry zmieniają w niepowtarzalne doświadczenie. Rozgrywka turowa, rozbudowane zarządzanie postaciami i zasobami, tworzenie przedmiotów oraz potyczki w mini grze karcianej składają się razem na niezwykłą przygodę, niespotykaną dotąd na PlayStation 4 i Xboksie One. Gra została przeniesiona z PC przez studio Tactile Fusion, które m.in. zaprojektowało zupełnie nowe sterowanie, dostosowane do gamepadów, tworząc tym samym zupełnie nowy sposób grania w tego typu produkcje na konsolach.

 

 

Główne cechy gry:

  • Strategia turowa rozgrywana w mrocznym świecie fantasy.
  • Generowany proceduralnie świat - każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda.
  • Ponad 270 nieliniowych wydarzeń fabularnych oraz wyzwań, które mogą przynieść niezwykłe bogactwa lub zostawić gracza z niczym.
  • Ponad 4400 unikatowych przedmiotów, które można wytworzyć w swojej wiosce lub zdobyć w świecie gry.
  • Zarządzenie postaciami, ich wyposażeniem oraz umiejętnościami, takimi jak doświadczenie bitewne, zbieranie przedmiotów, dyplomacja, leczenie, czarna magia i mnóstwo innych.
  • Zarządzanie wioską - budowanie struktur oraz opracowywanie nowych technologii.
  • Niezwykła mini gra karciana za pośrednictwem której decydują się losy bitew, dyplomacji, oraz wielu innych wydarzeń.
  • Ponad 100 rodzajów zabójczych przeciwników inspirowanych mitologią Słowian.
  • Cykl dnia i nocy wpływający na przebieg rozgrywki.
  • Różne zakończenia oraz nagrody dostępne podczas kolejnych przejść gry.

 

Thea: The Awakening najpierw zadebiutowała na PC, od dzisiaj zaś dostępna jest także cyfrowo na PlayStation 4 i Xboksie One.  

 

***

 

Tytuł: Thea: The Awakening

Gatunek: Strategia / RPG / Survival

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Developer: MuHa Games / Tactile Fusion

 

***

 

O MuHa Games

MuHa Games to niezależny zespół składający się z doświadczonych polskich developerów gier, którzy pracowali wcześniej nad takimi tytułami jak: Operation Flashpoint: Red River, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Thea: The Awakening to ich pierwsza samodzielnie wydana gra.


Powiązane linki:
 
Strona twórców
Facebook
Twitter

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.