Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Comic Con, Good Game oraz Edu Expo w Ptak Warsaw Expo
31-05-2017, 10:50 | 1554 x przeczytano | Jobisz

Filmy, seriale, książki i komiksy. Gry. Nowoczesna edukacja. Aktorzy, Cosplayerzy, Youtuberzy, E-sportowcy i wiele innych. To wszystko znajdziecie w Ptak Warsaw Expo, od 1 do 4 czerwca. W nadarzyńskich halach zobaczymy eventy takie jak: pierwszy w Polsce Warsaw Comic Con, druga edycja Good Game Warsaw oraz Edu Expo! Całe kompendium wiedzy znajdziecie u nas, w rozwinięciu wieści. Mamy nadzieję, że widzimy się na dniach.


 • Strefa Gwiazd

Pewnie większość jest ciekawa jakie gwiazdy będzie można zobaczyć.
Zacznijmy, więc od przedstawienia naszych celebrytów.

AKTORZY

 1. Gra o Tron - Carice van Houten
 2. Gra o Tron - Hafþór Júlíus Björnsson
 3. Gra o Tron - Charles Dance
 4. The 100 - Nadia Hilker
 5. Teen Wolf - Melissa Ponzio
 6. Pamiętniki Wampirów - Olga Fonda
 7. Breaking Bed - RJ Mitte
 8. Star Wars - Darth Vader
 9. Kompozytor - Jan A.P. Kaczmarek

Cosplayerzy

 1. Idragonss
 2. Issabel
 3. Violet
 4. Shappi

Gwiazdy internetów

 1. Gimper
 2. Mamiko
 3. BlackFireIce
 4. Xayoo
 5. Forsen
 6. Arquell
 7. Junajted
 8. Dommanu
 9. Radowity
 10. Ponad 1700 graczy E-sportu

... oraz wielu innych.

 • Atrakcje

Na części Warsaw Comic Con będą strefy takie jak: Gala gwiazd, cosplay, Strefa Star Wars, Gry o Tron, Fear The Walking Dead, komiksu, dżungla Neli oraz rzut kostką.

W drugiej hali na Good Game Warsaw oraz Edu Expo będzie 14 scen, 11 turniejów w gry, 3 koncerty w tym Dawida Kwiatkowskiego oraz strefy free to play.

 • Ceny

Ceny biletów są bardzo dobre w proporcji do atrakcji, które zastaniemy na miejscu. Link do cennika znajdziecie w tym linku.

 • Lokalizacja i dojazd

Lokalizacja nie jest najlepsza. Na szczęście organizator zapewnia nam darmowy dojazd pod samą halę. Dokładną rozpiskę autobusów macie tutaj


 


 
31-05-2017, 14:52 | Krigor | Komentarzy w sumie: 15
Ja będę w czwartek z ekipą! :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.