Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
NTT HIRO Gamingowy Laptop
11-10-2017, 13:13 | 263 x przeczytano | Drake

Firma NTT jest na polskim rynku już 30 lat, jest to marka przeznaczona graczom. Zawsze robiła dobrą robota a czy teraz uda im się zmiażdżyć rynek swoim nowym produktem? Zaprezentuje wam dziś ich najnowszy model NTT HIRO gamingowy laptop.


Laptop pomimo swojego oryginalnego wyglądu ma w sobie naprawdę same najlepsze rzeczy. Został zastosowany w nim najnowszy matowy ekran IPS o przekątnej 15,6 cali i rozdzielczości Full HD (1920 × 1080 px), oraz klawiatura o najnowszej techonolgi podświetlenia RGB LED. 

 


W tym laptopie mamy możliwość konfiguracji podzespołów. Opisze jeden z lepszych bestii!

Specyfikacja laptopa NTT HIRO:

  • ekran: IPS 15,6 cala - 1920 x 1080 px
  • procesor: Intel Core i5-7300HQ lub Core i7-7700HQ
  • pamięć RAM: 16 GB DDR4-2400
  • karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060
  • dysk SSD: 120 lub 240 GB
  • dysk HDD: 1 TB (5400/7200 RPM)
  • wymiary: 378 x 267 x 26,9 mm
  • waga: 2,3 kg

 

Laptop W konfiguracji z najlepszymi podzespołami został wyceniony na 5500zł. Czy warto ? Sami to oceńcie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.