Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Good Loot® - wyjątkowe promocje z okazji Black Friday!
23-11-2017, 21:39 | 478 x przeczytano | Silaz

Przypominamy, że w sklepach dostępna jest już nowa kolekcja Good Loot poświęcona markom Gwiezdne Wojny, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000. Są to akcesoria związane z gorąco wyczekiwanym przez fanów filmem Ostatni Jedi (premiera 14 grudnia ) ale też produkty powiązane z niedawno wydaną grą Assassin’s Creed Origins oraz nowe akcesoria z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000. Warto zaznaczyć, że tradycyjnie już większość produktów z nowej kolekcji została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot i dostępna jest tylko w naszej ofercie.


Informacja prasowa:

25% zniżki na wybrane produkty we wszystkich sklepach posiadających w swojej ofercie markę Good Loot.

Z przyjemnością informujemy, że z okazji Black Friday produkty Good Loot będzie można kupić w promocyjnej cenie we wszystkich sklepach posiadających je w swojej ofercie.

W dniach od 24 do 30 listopada o 25% taniej będzie można kupić:

  • Wszystkie produkty Good Loot w wybranych sklepach Media Markt i Saturn
  • Wybrane koszulki i akcesoria z kolekcji Star Wars w sklepie muve.pl
  • Wszystkie koszulki z nowych kolekcji Star Wars, Marvel i Warhammer w sklepach Merlin.pl, Cdp.pl, Grymel.pl i w sklepie Konsole i Gry

Przypominamy, że w sklepach dostępna jest już nowa kolekcja Good Loot poświęcona markom Gwiezdne Wojny, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000. Są to akcesoria związane z gorąco wyczekiwanym przez fanów filmem Ostatni Jedi (premiera 14 grudnia) ale też produkty powiązane z niedawno wydaną grą Assassin’s Creed Origins oraz nowe akcesoria z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000. Warto zaznaczyć, że tradycyjnie już większość produktów z nowej kolekcji została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot i dostępna jest tylko w naszej ofercie.

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W naszej ofercie możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout,Mafia IIIGears of WarAssassin’s CreedUncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star WarsMarvel, Pokemon czy Warhammer. Wiele produktów zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce i dostępne są wyłącznie w ramach marki Good Loot. Już niedługo nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne akcesoria i legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.

Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Grymel, Konsole i Gry, Merlin.pl a także w muve.pl. Produkty Good Loot są również dostępne w limitowanej ofercie Bożonarodzeniowej w wybranych sklepach Tesco i Carrefour.

Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.