Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Warszawiak z Twardej odtwarza język ulicy lat trzydziestych
08-03-2017, 14:49 | 414 x przeczytano | Silaz

Język, którego nie usłyszysz. Ulice i ludzie, których nie zobaczysz. Warszawa, której już nie ma. Czarny charakter to powieść o warszawskiej ulicy. Tej przedwojennej, tej okupowanej i tej stalinowskiej. Przewodnikiem po niej jest Ładeczek Lajzer, wnuk podrzędnego poborcy haraczu. Wraz z nim zawitamy na stołeczne bazary, do spelun, zrujnowanych domów i przeludnionych piwnic. Trzy Warszawy. Dwóch przyjaciół z marginesu. Jedno pragnienie władzy. I zemsty. Premiera 29 marca 2017.

  


 
09-03-2017, 00:11 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Warszawa przed wojną była drugim Paryżem. Z ciekawości bym zajrzał do książki,bo to zdecydowanie był inny świat. Zresztą czy nigdy nie usłyszę gwary Warszawskiej to nie wiem, ponieważ jestem mieszkańcem Warszawy i niektórzy starsi ludzie potrafią zaciągać takim "Warszawskim" akcentem, a są to rodowici Warszawiacy, gdyż niektórzy nawet i bardzo mało podróżowali dlatego nie mają skąd podłapać inne akcenty. Stąd powstaje ich akcent, który się nie zmienia :) Z własnego środowiska. Tak jak wspomniałem wcześniej, z ciekawości bym zajrzał


 
08-03-2017, 18:21 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Ciekawie się zapowiada. Lubię takie książki.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.