Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Premiera powieści Assassin's Creed
11-01-2017, 17:53 | 413 x przeczytano | Seth

Uniwersum Assassin's Creed posiada tysiące, jeśli nie miliony fanów na całym świecie. Nie mowa tu oczywiście tylko o grach. Komiksy oraz książki na podstawie serii również osiągają bardzo dobre wyniki sprzedaży i cieszą się wciąż rosnącym gronem fanów w każdym zakątku globu.


Oczekiwana przez fanów ekranizacja popularnej serii, już od paru dni jest dostępna do obejrzenia w kinach. Produkcja zachęciła widzów do obejrzenia m.in doborową obsadą i ciekawą fabułą, a osoby które film już widziały, wcale nie narzekają! Dzisiaj z kolei, miała miejsce premiera książki Assassin's Creed, która również przedstawia nam historie Calluma oraz jego przodka, asasyna Aguilara.

Autorką Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu, jest Christie Golden, która wraz z wydawnictwem Insignis postanowiła udostępnić kilka fragmentów książki do przeczytania, m.in. prolog w którym przedstawiony jest początek przygody Calluma, jeszcze przed tym jak wpadł w ręce Abstergo

Fragmenty udostępnione przez wydawnictwo

Recenzja filmu Assassin's Creed Artura ARTUTa Machlowskiego

 

Oficjalna powieść filmu Assassin's Creed debiutuje już dziś - przeczytaj fragmenty książki! - obrazek 1


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.