Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Następca Pratchetta?
16-09-2009, 08:48 | 2068 x przeczytano | Sharn
Tom Holt, mistrz komicznej fantasy, często porównywany do Terry`ego Pratchetta, serdecznie zaprasza do zwariowanego świata, który kryje się za pozornie zwykłymi drzwiami... Przenośne drzwi - pierwsza książka z sześciotomowej serii o magicznej firmie J.W. Wells & Co, pełna nieprzyzwoicie zabawnych dialogów, pojawi się na rynku już 6. października nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Oczywiście Valkiria obejmie tę pozycję swoim patronatem.

Przenośne drzwi
Autor: Tom Holt
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
Wymiary: 142 x 202 mm
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Premiera: 06.10.2009

Start w nowej pracy jest zawsze stresujący, zwłaszcza, kiedy tak naprawdę jej nie chcesz. Gdy Paul Carpenter przychodzi do biura, od razu czuje się znudzony. Wkrótce jednak odkrywa, że zarząd, który będzie wypłacać mu pensje, jest w rzeczywistości przykrywką dla „lewej” organizacji o niezwykle osobliwym porządku dziennym. Paul widzi, że dookoła dziwnie się dzieje, a w sobie (o zgrozo!) odkrywa niepokojące pokłady czarodziejskich talentów. Nasz bohater odnosi wrażenie, że jego szefowie potrafią czytać w myślach, a przedmioty ot tak, po prostu pojawiają się i znikają. Znajduje też pozornie zwykłe drzwi biurowe...

Tom Holt (właściwie Thomas Charles Louis Holt, ur. 1961) – popularny brytyjski autor, mistrz tzw. komicznej fantasy, często porównywany do Terry`ego Pratchetta. W wielu swoich powieściach parodiuje liczne motywy mitologiczne, historyczne i literackie.
Pełnym imieniem i nazwiskiem firmuje swoje liczne powieści historyczne. Wraz ze Stevem Nallonem napisał w 1989 roku nieautoryzowaną biografię Margaret Thatcher, I, Margaret
Strona autora: www.tom-holt.com

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.