Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Czyste cięcie
25-08-2009, 09:53 | 2436 x przeczytano | Sharn
Już w połowie września, nakładem wydawnictwa Aurum, do księgarń trafi Czyste cięcie autorstwa Theresy Monsour. Serwis Valkira objął patronat nad tą pozycją. Więcej szczegółów w rozszerzeniu wieści, a tutaj możecie przeczytać fragment powieści.

Czyste cięcie
Autorka: Theresa Monsour
Wymiary: 145 x 205 mm
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-6186-702-9
Cena: 34.90 PLN
Wydawnictwo: Aurum
Data wydania: Wrzesień 2009

Fionn „Finch” Hennessy pracowała jako prostytutka od chwili, kiedy opuściła Wisconsin, zostawiając rodzinę i związane z nią mroczne wspomnienia. Tego dnia czekała na zalanej deszczem ulicy na ostatni „numerek”. Była to najgorsza decyzja jej życia…

Śledztwo w sprawie tego brutalnego morderstwa Finch prowadzi Paris Murphy, sierżant z wydziału zabójstw St. Paul, oraz jej partner Gabe Nash.  W miarę jak składają oni kawałki układanki, okazuje się, że morderca ma wysoko postawionych przyjaciół. Jeśli nie uda im się zebrać twardych dowodów, uderzy ponownie..

Paris Murphy, sierżant z wydziału zabójstw St. Paul, łączy w sobie libańską egzotykę i irlandzki urok. Jest odważna, zabawna i obdarzona intuicją. Musi zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami: prywatne to jej małżeństwo z lekarzem Jackiem, a zawodowe to seria zabójstw, którą rozpoczyna morderstwo prostytutki nad brzegiem Missisipi.
Dr Michaels to człowiek bezwzględny, perfekcyjny i złożony. Dręczą go koszmary z dzieciństwa i katolickie poczucie winy. Ma nieskazitelną opinię i jest szanowany w swoim środowisku.  Paris i jej partner Gabe Nash nie mogą potwierdzić swoich podejrzeń. Czas ucieka. Jeśli nie uda im się zebrać twardych dowodów, morderca uderzy ponownie...

O autorce:
Theresa Monsour mieszka w Minnesocie z mężem i dwoma synami. Z wykształcenia  jest dziennikarką.„Czyste cięcie” to jej pierwsza powieść, ale niedługo na polskim rynku pojawią się kolejne powieści kryminalne z Paris Murphy. W wolnym czasie autorka oddaje się swoim ulubionym rozrywkom: polowaniu, łowieniu ryb, jeździe na biegówkach i gotowaniu.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.