Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Czyste cięcie
25-08-2009, 09:53 | 2408 x przeczytano | Sharn
Już w połowie września, nakładem wydawnictwa Aurum, do księgarń trafi Czyste cięcie autorstwa Theresy Monsour. Serwis Valkira objął patronat nad tą pozycją. Więcej szczegółów w rozszerzeniu wieści, a tutaj możecie przeczytać fragment powieści.

Czyste cięcie
Autorka: Theresa Monsour
Wymiary: 145 x 205 mm
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-6186-702-9
Cena: 34.90 PLN
Wydawnictwo: Aurum
Data wydania: Wrzesień 2009

Fionn „Finch” Hennessy pracowała jako prostytutka od chwili, kiedy opuściła Wisconsin, zostawiając rodzinę i związane z nią mroczne wspomnienia. Tego dnia czekała na zalanej deszczem ulicy na ostatni „numerek”. Była to najgorsza decyzja jej życia…

Śledztwo w sprawie tego brutalnego morderstwa Finch prowadzi Paris Murphy, sierżant z wydziału zabójstw St. Paul, oraz jej partner Gabe Nash.  W miarę jak składają oni kawałki układanki, okazuje się, że morderca ma wysoko postawionych przyjaciół. Jeśli nie uda im się zebrać twardych dowodów, uderzy ponownie..

Paris Murphy, sierżant z wydziału zabójstw St. Paul, łączy w sobie libańską egzotykę i irlandzki urok. Jest odważna, zabawna i obdarzona intuicją. Musi zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami: prywatne to jej małżeństwo z lekarzem Jackiem, a zawodowe to seria zabójstw, którą rozpoczyna morderstwo prostytutki nad brzegiem Missisipi.
Dr Michaels to człowiek bezwzględny, perfekcyjny i złożony. Dręczą go koszmary z dzieciństwa i katolickie poczucie winy. Ma nieskazitelną opinię i jest szanowany w swoim środowisku.  Paris i jej partner Gabe Nash nie mogą potwierdzić swoich podejrzeń. Czas ucieka. Jeśli nie uda im się zebrać twardych dowodów, morderca uderzy ponownie...

O autorce:
Theresa Monsour mieszka w Minnesocie z mężem i dwoma synami. Z wykształcenia  jest dziennikarką.„Czyste cięcie” to jej pierwsza powieść, ale niedługo na polskim rynku pojawią się kolejne powieści kryminalne z Paris Murphy. W wolnym czasie autorka oddaje się swoim ulubionym rozrywkom: polowaniu, łowieniu ryb, jeździe na biegówkach i gotowaniu.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.