Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Artykuły

[0-9]AĄBCĆDEĘFGHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWXYZŹŻ
InneNajnowsze

 • Wywiad z Jonathanem Carrollem

  16:38 poniedziałek, 14 maja 2012 | RadekM

  Jonathan Carroll zaskakuje po raz kolejny swoją najnowszą książką „Kobieta, która wyszła za chmurę”. Proponuje znaną czytelnikom mieszankę realizmu i fantasy oraz ujawnia wstęp do następnej powieści. W wywiadzie zdradza również kulisy...

 • Jaguar: Na wstępie chciałam podziękować Pani za zgodę na udzielenie odpowiedzi na kilka pytań Wydawnictwa Jaguar. Premiera pierwszego tomu Wojny czarownic miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku i „Klan wilczycy” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem u młodych...

 • Sharn: Minęło ponad półtorej roku od naszego pierwszego wywiadu. Co przez ten czas się zmieniło? Jakub Małecki: Przede wszystkim poznałem Martę. Poza tym kupiłem motocykl, przebiegłem maraton i zamieszkał z nami kot. Wydałem trzecią książkę, ukazało się też kilka...

 • Wywiad z Michaelem Grantem, autorem GONE

  09:11 piątek, 30 października 2009 | Brak Danych

  Z Michaelem Grantem, znanym amerykańskim pisarzem, twórcą między innymi GONE oraz niezwykle popularnej na Zachodzie serii ANIMORPHS rozmawia Anna Karczewska z Agencji BUZZ PR. Skąd się wzięło GONE? Co było bezpośrednim impulsem do...

 • Wydawnictwo Jaguar: Na początek może kilka słów o tym, dlaczego powstali Zwiadowcy? John Flanagan: Tak naprawdę zacząłem pisać serię krótkich opowiadań żeby zachęcić do czytania mojego syna. To na nim wzorowałem głównego bohatera. Dopiero kilka lat później przyszło mi do...


[+] Archiwum