Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Największa aktualizacja w historii ELEX
21-12-2017, 01:10 | 391 x przeczytano | ReZus

Piranha Bytes postanowiło dodać do ELEX największą dotychczas aktualizację. Tytuł został ulepszony na wszystkich platformach. W wersji na PlayStation 4 otrzymała wsparcie dla 4K (PS 4 Pro), a na Xbox One zwiększenie jakości grafik przy rozdzielczości 1080p. Ponadto przygotowano zwiększenie poziomu trudności. Poprawiono pogodę i oświetlenie w grze oraz wyposażenie NPC-ów. Usunięto błąd pojawiający się przy regeneracji energii. Naniesiono również poprawki na ikony, teraz wszystkie eliksiry mogą być wykorzystywane z szybkiego menu. Dodano też sporo poprawek i ulepszeń tekstur.


Można było się spodziewać tego typu posunięcia od twórców, ponieważ jak można było dowiedzieć się z przecieków gra ma mieć swoja kontynuację w postaci ELEX 2. Na oficjalne przedstawienie trzeba wciąż czekać, ale podobno Piranha Bytes dostało już dofinansowanie na kolejny tytuł.

 

Zwiastun gry:

Pełna lista zmian znajduje się TUTAJ.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.