Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowe demo The Surge
21-07-2017, 14:03 | 771 x przeczytano | Grochu

Każdy z graczy zna grę Lords of the Fallen od Deck13, ale nie wszyscy wiedzą o tym, że kilka miesięcy temu studio wydało kolejny tytuł. Mowa tu o The Surge, które na półki sklepowe trafiło 16 maja. Tym razem przenosimy się o jakieś 60 lat w przód do świata pełnego maszyn i robotów, które zaczęły przejmować władzę nad światem. Dzięki darmowej wersji demo sami możecie doświadczyć wrażeń związanych z tym dziełem. Gra dostępna jest na PC, PS4 oraz Xbox One. Więcej dowiecie się z informacji prasowej zamieszczonej poniżej.


DEMO THE SURGE JUŻ DOSTĘPNE NA PC, PS4 I XBOX ONE. SPRAWDŹ, CZY UDA CI SIĘ PRZETRWAĆ

Warszawa, 20 lipca 2017

Darmowe demo The Surge, ciepło przyjętej gry dla fanów wymagających produkcji action-RPG, trafiło na PlayStation 4 (również PS4 Pro), Xbox One i PC.

Sprawdź się w pierwszych chwilach The Surge, ruszając przez siedzibę CREO, megakorporacji, która stanęła w obliczu katastrofy. Demo oferuje godziny odblokowanej zawartości, a postęp przeniesie się do pełnej wersji gry. Jeśli gracz zdecyduje się kontynuować zabawę, rozpocznie ją dokładnie w tym samym momencie, w którym ją zakończył.

Reakcje na poziom wyzwania, który oferuje The Surge, bywają... różne :)

Zobacz zwiastun z reakcjami

Pracuj nad ruchem, szybkością i szacowaniem ryzyka podczas eksploracji i prób przetrwania w industrialnym kompleksie przejętym przez dysfunkcyjną maszynerię, odkrywając opowiadaną przez otoczenie historię.

W wersji na PS4 Pro demo The Surge oferuje HDR i Dynamiczne 4K, a także 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.

Demo jest już dostępne na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze cechy gry:

  • Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości
  • Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii
  • Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach
  • Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunku
  • Gra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction

Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

The Surge oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem "Dark Souls w świecie przyszłości" ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.


CDP od ponad 20 lat wydaje i dystrybuuje gry komputerowe. Na stałe współpracuje z firmami: Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Focus Home Interactive, THQ Nordic czy CD Projekt RED. Posiada w swoim portfolio m.in. takie marki, jak Wiedźmin, Call of Duty, Destiny, Diablo, StarCraft, Syberia czy Farming Simulator. Obecnie jest też zaangażowane w mecenat oraz działania wydawnicze z dynamicznie rozwijającym się segmentem gier niezależnych.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.