Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

Kingdom Come: DeliveranceKingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance od czeskiego studia Warhorse jest grą RPG umieszczoną w czasach średniowiecznej Europy Środkowej. Fabuła rozpoczyna się w roku 1403, a naszą postacią jest syn kowala o imieniu Henry. Po tragicznym najeździe, jego wioska zostaje zniszczona, a on poprzysięga zemstę. Z czasem wszystko nabiera tempa i będziemy mogli podróżować po całej Europie oraz brać udział w autentycznych bitwach. Premiera zaplanowana jest na 13 lutego 2018 roku na PC. Sam tytuł zapowiada się bardzo obiecująco. Więcej o nim znajdziecie w umieszczonej poniżej informacji prasowej.„ROK 2018 ROZPOCZNIEMY Z PRZYTUPEM” – MEDIA O
KINGDOM COME: DELIVERANCE

Warszawa, 5 lipca 2017

Kingdom Come: Deliverance - realistyczna gra RPG osadzona w średniowiecznych Czechach - ukaże się 13 lutego 2018 roku w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Wyróżnikiem produkcji jest niespotykane do tej pory wierne historycznie podejście do rekonstrukcji epoki.  

Zobacz zwiastun PL

Podczas odbywających się w czerwcu w Los Angeles targów E3 studio Warhorse zaprezentowało obszerny fragment rozgrywki swojej produkcji - Kingdom Come: Deliverance, poniżej przedstawiamy wybrane cytaty z mediów, które brały udział w pokazie:


- Kingdom Come pokazuje, że do dobrej zabawy w klimatach średniowiecznych wcale nie trzeba magii, smoków i goblinów – PSX Extreme

- Jeśli to, co widziałem, jest wyznacznikiem jakości oferowanej przez Kingdom Come, 2018 rozpoczniemy z przytupem – Techraptor

- Mógłbym rozprawiać i rozprawiać o szczegółach, po które sięgnęło Warhorse, by zamienić Kingdom Come: Deliverance w klejnot. O zbrojach z hełmami, które ograniczają pole widzenia. O łukach trzęsących się realistycznie, gdy cięciwa jest trzymana zbyt długo. Każdy taki szczegół, to coś więcej niż tylko punkt na liście cech – PlayStation Lifestyle

- Wiedząc, że wśród twórców znajduje się prawdziwy historyk dbający o to, by wydarzenia pozostawały w zgodzie z rzeczywistością (znów to słowo!), nie mogę się doczekać, jak rozwinie się ta gra w kolejnych miesiącach – RPG Fan

Kingdom Come: Deliverance to osadzona w otwartym świecie realistyczna gra RPG. Rozgrywka pozwoli graczom przeżyć niesamowite przygody rozgrywające się w burzliwych czasach późnego średniowiecza, na ogarniętych wojną domową terenach dzisiejszych Czech.  Ten bardzo ciekawy fragment historii jest znany polskim graczom m.in. z kultowej i poczytnej trylogii autorstwa Andrzeja Sapkowskiego pt. Narrenturm. Kingdom Come: Deliverence to uniwersalna opowieść o zemście, konsekwencjach, jakie niesie wojna dla zwykłych ludzi i o bezlitosnej żądzy władzy, która prowadzi do krwawego konfliktu. Doświadczeni twórcy z Warhorse Studios wiernie i z pietyzmem odtworzyli realia średniowiecznej centralnej Europy, dzięki fotogrametrii, analizom źródeł historycznych oraz studiom nad rycinami i oryginalnymi materiałami źródłowymi. W Kingdom Come: Deliverence gracz stanie się świadkiem wielkich wydarzeń historycznych, zobaczy na własne oczy zamki, które już dawno popadły w ruinę, przemierzy góry i równiny dawnego królestwa Czech i weźmie udział w epickiej historii, która na trwale zapisze jego imię na kartach historii.

Kluczowe cechy Kingdom Come: Deliverance

  • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki, przepastne puszcze, rozległe pola - wszystkie lokacje ukazane są w najwyższej jakości HD z zachowaniem maksymalnego poziomu detalu.
  • Nieliniowa fabuła: Wykonuj zadania na wiele sposobów i zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów, pamiętaj, że do celu nie zawsze prowadzi najprostsza ścieżka!
  • Wymagająca mechanika walki: Walcz na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Wybierz broń i wykonuj dziesiątki unikatowych kombinacji w pełnych emocji, bezlitosnych walkach bronią białą i dystansową.
  • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
  • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać i próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
  • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.

Kingdom Come: Deliverance pojawi się w sklepach 13 lutego 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej.


CDP od ponad 20 lat wydaje i dystrybuuje gry komputerowe. Na stałe współpracuje z firmami: Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Focus Home Interactive, THQ Nordic czy CD Projekt RED. Posiada w swoim portfolio m.in. takie marki, jak Wiedźmin, Call of Duty, Destiny, Diablo, StarCraft, Syberia czy Farming Simulator. Obecnie jest też zaangażowane w mecenat oraz działania wydawnicze z dynamicznie rozwijającym się segmentem gier niezależnych.

O Warhorse Studios 
Warhorse Studios to młode niezależne studio deweloperskie z Pragi (Czechy), założone przez Daniela Vávrę, twórcę Mafii i Mafii 2, oraz Martina Klímę, byłego członka ALTAR (Original War, trylogia UFO). Studio zatrudnia zespół doświadczonych weteranów branży, mających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii, oraz młodych talentów z całego świata.

O Deep Silver
Deep Silver zajmuje się wydawnictwem i dystrybucją gier na wszystkie platformy. Aby osiągnąć jak największy sukces przy zachowaniu jak najwyższej jakości, firma współpracuje z wieloma partnerami i stara się zawsze dostosowywać do oczekiwań odbiorców. Studio Deep Silver wydało od 2003 roku ponad 200 gier, w tym produkcje własne, takie jak osadzone w otwartym świecie Saints Row, seria Dead Island, a także postapokaliptyczna, mroczna seria Metro.06-07-2017, 11:24 | Grochu
Powiązane wieści:

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

Witamy w terminalu Militarnej Sieci Valkiria. Wszystkim rekrutom przypominamy o obowiązku rejestracji swych danych w celu podjęcia służby w siłach zbrojnych MSV.

Życzymy owocnej służby!!

* * *

BACZNOŚĆ!
W lewym menu jest dostępna sekcja "Szkolenie", w której znajdziecie podstawowe informacje na temat serwisu Valkiria Network oraz instrukcje dotyczące publikowania na jego łamach Waszych prac (wieści, artykułów itp.)

* * *
Żołnierzu! Koniecznie zaloguj się na Oficjalną Polską Stronę gry Warhammer: Mark of Chaos
* * *
Gdy zostaniesz ranny na polu bitwy, pamiętaj by wzywać Podsystem Medyczny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia wszystkich funkcji życiowych. Nieuzasadnione wezwania będą karane!

* * *
Wrogą propagandę należy zwalczać! Do tego najlepiej nadaje się rakieta naprowadzana VX456.

* * *
Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Szukaj

Nowości w V-Sklepie
Na służbie:
Żołnierze: 1
ARTUT
Cywile: 36

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2951552
Dziś gości: 247
Ten miesiąc: 5124
Rekord gości: 11493
Gości wczoraj: 227