Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kingdom Come: Deliverance
06-07-2017, 11:24 | 934 x przeczytano | Grochu

Kingdom Come: Deliverance od czeskiego studia Warhorse jest grą RPG umieszczoną w czasach średniowiecznej Europy Środkowej. Fabuła rozpoczyna się w roku 1403, a naszą postacią jest syn kowala o imieniu Henry. Po tragicznym najeździe, jego wioska zostaje zniszczona, a on poprzysięga zemstę. Z czasem wszystko nabiera tempa i będziemy mogli podróżować po całej Europie oraz brać udział w autentycznych bitwach. Premiera zaplanowana jest na 13 lutego 2018 roku na PC. Sam tytuł zapowiada się bardzo obiecująco. Więcej o nim znajdziecie w umieszczonej poniżej informacji prasowej.


„ROK 2018 ROZPOCZNIEMY Z PRZYTUPEM” – MEDIA O
KINGDOM COME: DELIVERANCE

Warszawa, 5 lipca 2017

Kingdom Come: Deliverance - realistyczna gra RPG osadzona w średniowiecznych Czechach - ukaże się 13 lutego 2018 roku w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Wyróżnikiem produkcji jest niespotykane do tej pory wierne historycznie podejście do rekonstrukcji epoki.  

Zobacz zwiastun PL

Podczas odbywających się w czerwcu w Los Angeles targów E3 studio Warhorse zaprezentowało obszerny fragment rozgrywki swojej produkcji - Kingdom Come: Deliverance, poniżej przedstawiamy wybrane cytaty z mediów, które brały udział w pokazie:


- Kingdom Come pokazuje, że do dobrej zabawy w klimatach średniowiecznych wcale nie trzeba magii, smoków i goblinów – PSX Extreme

- Jeśli to, co widziałem, jest wyznacznikiem jakości oferowanej przez Kingdom Come, 2018 rozpoczniemy z przytupem – Techraptor

- Mógłbym rozprawiać i rozprawiać o szczegółach, po które sięgnęło Warhorse, by zamienić Kingdom Come: Deliverance w klejnot. O zbrojach z hełmami, które ograniczają pole widzenia. O łukach trzęsących się realistycznie, gdy cięciwa jest trzymana zbyt długo. Każdy taki szczegół, to coś więcej niż tylko punkt na liście cech – PlayStation Lifestyle

- Wiedząc, że wśród twórców znajduje się prawdziwy historyk dbający o to, by wydarzenia pozostawały w zgodzie z rzeczywistością (znów to słowo!), nie mogę się doczekać, jak rozwinie się ta gra w kolejnych miesiącach – RPG Fan

Kingdom Come: Deliverance to osadzona w otwartym świecie realistyczna gra RPG. Rozgrywka pozwoli graczom przeżyć niesamowite przygody rozgrywające się w burzliwych czasach późnego średniowiecza, na ogarniętych wojną domową terenach dzisiejszych Czech.  Ten bardzo ciekawy fragment historii jest znany polskim graczom m.in. z kultowej i poczytnej trylogii autorstwa Andrzeja Sapkowskiego pt. Narrenturm. Kingdom Come: Deliverence to uniwersalna opowieść o zemście, konsekwencjach, jakie niesie wojna dla zwykłych ludzi i o bezlitosnej żądzy władzy, która prowadzi do krwawego konfliktu. Doświadczeni twórcy z Warhorse Studios wiernie i z pietyzmem odtworzyli realia średniowiecznej centralnej Europy, dzięki fotogrametrii, analizom źródeł historycznych oraz studiom nad rycinami i oryginalnymi materiałami źródłowymi. W Kingdom Come: Deliverence gracz stanie się świadkiem wielkich wydarzeń historycznych, zobaczy na własne oczy zamki, które już dawno popadły w ruinę, przemierzy góry i równiny dawnego królestwa Czech i weźmie udział w epickiej historii, która na trwale zapisze jego imię na kartach historii.

Kluczowe cechy Kingdom Come: Deliverance

  • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki, przepastne puszcze, rozległe pola - wszystkie lokacje ukazane są w najwyższej jakości HD z zachowaniem maksymalnego poziomu detalu.
  • Nieliniowa fabuła: Wykonuj zadania na wiele sposobów i zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów, pamiętaj, że do celu nie zawsze prowadzi najprostsza ścieżka!
  • Wymagająca mechanika walki: Walcz na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Wybierz broń i wykonuj dziesiątki unikatowych kombinacji w pełnych emocji, bezlitosnych walkach bronią białą i dystansową.
  • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
  • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać i próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
  • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.

Kingdom Come: Deliverance pojawi się w sklepach 13 lutego 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej.


CDP od ponad 20 lat wydaje i dystrybuuje gry komputerowe. Na stałe współpracuje z firmami: Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Focus Home Interactive, THQ Nordic czy CD Projekt RED. Posiada w swoim portfolio m.in. takie marki, jak Wiedźmin, Call of Duty, Destiny, Diablo, StarCraft, Syberia czy Farming Simulator. Obecnie jest też zaangażowane w mecenat oraz działania wydawnicze z dynamicznie rozwijającym się segmentem gier niezależnych.

O Warhorse Studios 
Warhorse Studios to młode niezależne studio deweloperskie z Pragi (Czechy), założone przez Daniela Vávrę, twórcę Mafii i Mafii 2, oraz Martina Klímę, byłego członka ALTAR (Original War, trylogia UFO). Studio zatrudnia zespół doświadczonych weteranów branży, mających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii, oraz młodych talentów z całego świata.

O Deep Silver
Deep Silver zajmuje się wydawnictwem i dystrybucją gier na wszystkie platformy. Aby osiągnąć jak największy sukces przy zachowaniu jak najwyższej jakości, firma współpracuje z wieloma partnerami i stara się zawsze dostosowywać do oczekiwań odbiorców. Studio Deep Silver wydało od 2003 roku ponad 200 gier, w tym produkcje własne, takie jak osadzone w otwartym świecie Saints Row, seria Dead Island, a także postapokaliptyczna, mroczna seria Metro.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.