Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowa wersja próbna Dishonored 2
03-04-2017, 21:22 | 747 x przeczytano | Jobisz

Mamy genialne wieści dla fanów Dishonored. Już w przyszłym tygodniu, czyli od szóstego kwietnia będziemy mogli zagrać w darmową wersję próbną. Na PS4, Xbox One i PC! Po więcej informacji zapraszamy poniżej.


Poniżej oficjalna informacja od firmy Bethesda:

 

Z radością informujemy, że już 6 kwietnia udostępnimy wszystkim darmową wersję próbną Dishonored 2! Darmowa wersja próbna dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC umożliwi rozegranie trzech pierwszych misji kampanii jako cesarzowa Emily Kaldwin lub Cesarski Obrońca, Corvo Attano.

 

Darmową wersję próbną będzie można pobrać na stronach Dishonored 2 w PlayStation®Storesklepie Xbox oraz sklepie Steam. Ponadto gracze, którzy postanowią kupić pełną wersję gry w trakcie lub po ukończeniu wersji próbnej, będą mogli kontynuować rozpoczętą kampanię, korzystając z wykonanych przez siebie zapisów rozgrywki.

 

Wciel się w zabójcę o nadprzyrodzonych zdolnościach w Dishonored 2, kontynuacji pierwszoosobowej gry akcji Arkane Studios będącej bestsellerem i zwyciężczynią ponad 100 tytułów gry roku. Dishonored 2 zostało określone przez IGN jako „niesamowita gra” i „rewelacyjny sequel”, nazwane „arcydziełem” przez serwis Eurogamer i okrzyknięte „jedną z najlepszych opowieści o zemście, w którą trzeba zagrać” przez magazyn Game Informer. Dishonored 2, uhonorowane tytułem gry roku przez magazyn PC Gamer, gry roku na platformę PlayStation 4 przez IGN oraz najlepszej przygodowej gry akcji na The Game Awards 2016, zdobyło ponad 100 nagród dla najlepszej gry w 2016 roku.

 

Gdy szalona czarownica Delilah przejęła tron, los twojego cesarstwa zawisł na włosku. Jako Emily lub Corvo opuść legendarne ulice Dunwall i udaj się do Karnaki – niegdyś olśniewającego miasta portowego, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Władając mocami Znaku Odmieńca, jak daleko posuniesz się, by dopaść swoich wrogów i odebrać to, co należy do ciebie? W jaki sposób dobierzesz potężne nadprzyrodzone moce, broń i gadżety, aby wyeliminować przeciwników?

 

Więcej informacji o darmowej wersji próbnej znajdziecie pod adresem https://bethesda.net/pl/article/5w7Esw8j5KmWq8o0oie6ck/dishonored-2-free-trial

Więcej informacji o Dishonored 2 znajdziecie pod adresem dishonored.bethesda.net


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.