Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Fabularny zwiastun Torment: Tides of Numenera
10-02-2017, 21:32 | 566 x przeczytano | Silaz

Poznaj epickie wydarzenia mające miejsce miliard lat w przyszłości.  InXile Entertainment oraz Wydawnictwo Techland prezentują najnowszy zwiastun nadchodzącego i mocno wyczekiwanego science-fantasy RPG. Torment: Tides of Numenera to duchowy spadkobierca Planescape: Torment – jednego z najbardziej docenianych cRPG wszech czasów. Gra 28 lutego pojawi się w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji o grze oraz jej zwiastun znajdziecie poniżej.

 


Informacja prasowa:

Epicki zwiastun fabularny szczegółowo opisuje wydarzenia poprzedzające narodziny Ostatniego Porzuconego – bohatera gry, będącego żywym efektem ubocznym działań Pana Wcieleń. Miliard lat w przyszłości, pewien mężczyzna odkrywa sekret nieśmiertelności. Ów poszukiwacz wiedzy ma jasny cel: pozostawić po sobie coś niezapomnianego, odbić piętno na otaczającym go świecie. W trakcie badań natyka się na starożytną technologię – numenerę, która umożliwiała mu transfer świadomości do zaprojektowanego ciała. W ten sposób staje się Panem Wcieleń.

Torment: Tides od Numenera to produkcja stworzona w klimacie największych i najważniejszych gier RPG, będąca duchowym spadkobiercą Planescape Torment. Gra jest niezwykle rozbudowana. Jej warstwa tekstowa to niemal 1,5 miliona słów, dlatego uznaliśmy, że jej polska wersja musi być wyjątkowa." - komentuje Tomasz Gawlikowski Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland. "Postawaliśmy na znakomitych aktorów, z doskonałym dorobkiem w dubbingowaniu gier. Nasza drużyna to liczna i genialna aktorska obsada z Piotrem Fronczewski, Aleksandrą Szwed i Andrzejem Blumenfeldem na czele." - dodaje Gawlikowski.”

Unikanie śmierci niosło jednak za sobą wysoką cenę. Pan Wcieleń nieumyślnie zbudził


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.