Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dishonored 2 - Problemy z wersją PC
13-11-2016, 16:37 | 1200 x przeczytano | Ejdys
Znalezione obrazy dla zapytania dishonored 2 okładkaTo już nie pierwszy raz, kiedy głośne tytuły mają problem z optymalizacją na PC. W tym roku na pierwszym miejscu jest Mafia III ale Dishonored 2 również, nie wypada najlepiej.

Na Steam możemy przeczytać wiele opinii, na temat gry ponieważ jest chwalona za całokształt, ale z drugiej strony można przeczytać że znaczna część graczy, boryka się z problemami technicznymi.
Głównym problemem są spadki fps, które można zauważyć nawet na mocnych komputerach, nawet komputer wyposażony w rekomendowaną kartę graficzną, nie radzi sobie z utrzymaniem płynności, ponieważ gra posiada drastyczne spadki z 60 do 20-kilku klatek na sekundę.

Pocieszną informacją może być potwierdzenie ze studia Arkane że ekipa śledzi zgłoszenia od graczy. Niestety nie wspomniano kiedy możemy spodziewać się łatki.
Znalezione obrazy dla zapytania dishonored 2 PC fps

Gra dostępna jest na platformy: PlayStation 4, Xbox One oraz PC


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.