Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Good Loot, czyli licencjonowane akcesoria dla graczy
13-09-2016, 11:46 | 2066 x przeczytano | ARTUT
Cenega informuje o starcie projektu Good Loot, który skierowany jest do gadżeciarzy, „geeków” i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. Wyjątkowe gadżety i ubrania ze świata Warhammer, Star Wars, Fallout, Assassin’s Creed, Playstation i wiele więcej! Wyłącznie w sieciach Media Markt, Saturn oraz w muve.pl

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem.W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, czy Warhammer. A to tylko przedsmak tego co czeka! Już niedługo w ofercie Good Loot pojawią się kolejne legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.Warto zaznaczyć, że w Good Loot, poza klasyczną ofertą gadżetów i ubrań kultowych marek popukultury, będą oferowane linie specjalne produktów niedostępnych nigdzie indziej na świecie. Na start, taką wyjątkową, unikatową linią są wysokiej jakości produkty ze świata Warhammer zaprojektowane specjalnie dla marki Good Loot. Warhammer Fantasy Battle oraz Warhammer 40.000 to obecnie najpopularniejsze na świecie figurkowe systemy bitewne, w które od lat zagrywają się fani klimatów fantasy i SF. Wysoka  jakość wykonania figurek tworzących armie dowodzone przez każdego z graczy oraz ogromne bogactwo uniwersów Warhammera sprawiły, że przez lata gry te urosły do rangi kultowych. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się poświęcić im pierwszą dedykowaną linię produktów Good Loot.

Zarówno oferta klasyczna, jak i linie specjalne będą cały czas rozwijane. Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt i Saturn (w wybranych sklepach) oraz w muve.pl.

Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Facebook: fb.com/GoodLootOfficial
Instargram: instagram.com/good.loot
 


 
01-11-2016, 22:29 | Ejdys | Komentarzy w sumie: 20
Aż chyba skuszę się na koszuleczkę :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.