Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Klanarchia - konkurs plastyczny
07-09-2009, 21:58 | 3667 x przeczytano | Narmo
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w Klanarchiowym Konkursie Plastycznym. Każdy będzie miał okazję popisać się swoim talentem i pokazać co też siedzi w jego głowie. Konkurs jest tematycznie związany z cyklem artykułów Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży.

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym, użytkownikiem serwisu Valkiria i przesłać nam swoją pracę plastyczną w formacie cyfrowym (plik JPG, PNG lub GIF), których tematyka jest związana z cyklem artykułów Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży. Mianowicie muszą być inspirowane bądź jakąś sceną opisaną w jednym z raportów, bądź ma być to grafika przedstawiająca główne postacie (mogą być jako jedna grafika, jak również w trzech artach, lecz w tym wypadku wymagane jest, aby była cała trójka). Sposób wykonania grafiki jest dowolny. Ważne jest to, że osoba wysyłająca pracę musi BEZWZGLĘDNIE być jej autorem! Nie wolno wysyłać cudzych prac (np. ściągniętych z internetu)! Nie ma limitu nadsyłanych prac.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedną najlepszą, którą nagrodzimy główną nagrodą. Jeśli jury nie będzie w stanie zdecydować się, którą pracę wybrać, zostanie ona wylosowana.

Autor nagrodzonej pracy otrzyma egzemplarz podręcznika Klanarchii ufundowany przez Copernicus Corporation. Natomiast wyróżnienia nagrodzone zostaną książkami.

Prace prosimy nadsyłać na adres konkursy@valkiria.net do poniedziałku 12.10.2009, do godziny 12:00. W tytule maila prosimy podać hasło "Klanarchia – konkurs plastyczny", a w treści swoje dane adresowe i nick, pod jakim występujecie na Valkirii oraz dołączyć plik lub pliki z pracami. Każdy z uczestników może nadesłać dowolną liczbę grafik. Konkurs zostanie rozwiązany w poniedziałek 26.10.2009. Najciekawsze prace opublikujemy na łamach naszej strony: http://valkiria.net oraz trafią do publikacji pdf Kronika Powrotu do Katedry Szkarłatnych Witraży.

Plik z opisem postaci Krasusa, Kaina i Azraela znaleźć można tutaj.

Linki do raportów z Cyklu Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży:
Raport #1
Raport #2
Raport #3
Raport #4
Raport #5
Raport #6
Raport #7
Raport #8
Raport #9
Konkurs organizowany jest przez serwis Valkiria Network.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.