Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Recenzja kart do gry - Marvel Cardline
10-11-2017, 23:50 | 1299 x przeczytano | ikalinskii

Recenzja kart do gry Marvel Cardline - Świetna zabawa przez bardzo długi czas, wciągające i świetnie wykonane karty do gry od sklepu REBEL.PL. Zapraszam cię na ich kompletną recenzję razem ze zdjęciami!

 


Na wstępie chciałbym podziękować stronie internetowej REBEL.pl bez której nigdy nie powstałaby ta recenzja.

Zacznijmy może od spraw czysto organizacyjnych samego serwisu REBEL.PL.

Moje zamówienie już kilka dni po złożeniu zostało wysłane, a sama dostawa trwała równo 23 godziny, co dało im u Mnie dużego plusa. Przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona i zapakowana.

Po otworzeniu opakowania naszym oczom ukazuje się cała masa foli bąbelkowej w której znajdziemy starannie zapakowane pudełko, które prezentuje się w ten sposób:

A w samym pudełku znajduje się metalowa szkatułka która prezentuje się równie świetnie. Są na niej wypukłe postacie: Iron ManCapitan AmericaThorSpider-manHulk i Black Widow

Ale samo opakowanie znajdujących się w środku kart nie zrobiło na mnie tak dużego wrażenia jak same karty. Starannie wykonane, z dobrej jakości obrazkami. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej siódmego roku życia, aby zagrać w grę trzeba posiadać partnera, albowiem zabawa jest stworzona z myślą o dwóch graczach, a jedna tura gry trwa, ok. 15 minut.

Ja dziękuję za uwagę, pamiętajcie, żeby odwiedzić sklep REBEL.pl, aby nabyć te świetne karty!


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.