Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wrześniowe nowości od Egmontu
06-09-2017, 18:31 | 841 x przeczytano | ARTUT

We wrześniu br. wydawnictwo Egmont rozpoczyna wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której zaprezentuje najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. Do końca roku na rynek trafi, aż 16 serii, m.in. Batman, Superman, Wonder Women, Green Arrow, Flash, Suicide Squad. W salonach EMPIK równolegle do zwykłej serii będzie dostępna w sprzedaży specjalna, limitowana wersja ze srebrnymi okładkami. Poniżej więcej informacji.


Informacja prasowa:

Do rąk czytelników trafią też cztery nowe komiksy laureatów „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”: Pikapidula. Wszyscy na pokład; Oto Tosia. W poszukiwaniu Pietrostwora; Maja i Minizaury. Odnaleziony świat; Oskar i Fabrycy. Straszne smoczysko oraz trzeci tom doskonałego komiksu dla najmłodszych odbiorców z wcześniejszej edycji konkursu Malutki Lisek i Wielki Dzik. Świt.

 

Oprócz tego premierę będą miały:

drugi tom serii Bradl autorstwa Tobiasza Piątkowskiego i Marka Oleksickiego, w którym powraca Kazimierz Leski!

Drugi tom antologii prezentującej wybór prac artystów z magazynu „Relax”.

Drugi z trzech tomów przygodowej wielokrotnie nagradzanej sagi fantasy Gnat. Kant kontratakuje, czyli przesilenie.

Oraz pierwszy tom serii o nietypowej grupie superbohaterów Czarny młot. Tajna geneza.

Wśród nowych albumów Klubu Świata Komiksu do sprzedaży 20 i 27 września br. trafią również:

Pierwszy tom zbiorczego wydania jednej z najsłynniejszych serii fantasy rozgrywającej się w świecie Troy, Lanfeust z Troy;

Kontynuacja trylogii Millennium, czyli nowe przygody bohaterów sagi o dziennikarzu czasopisma „Millennium” Mikaelu Blomkviście i niezwykłej hakerce Lisbeth Salander, Millenium Saga. Zamrożone dusze;

Trzeci i ostatni tom komiksowej adaptacji słynnej trylogii Millennium szwedzkiego pisarza Stiega Larssona, Millenium. Zamek z piasku, który runął;

Drugi z sześciu tomów nowego wydania komiksowego bestselleru, Kaznodzieja;

Kolekcja trzech niezapomnianych opowieści o Hulku – najsilniejszym superbohaterze wszech czasów, Hulk. Koniec i inne opowieści;

Na fanów komiksów superbohaterskich czekają jeszcze m.in.: Wolverine: Trzy miesiące do śmierci, tom 1; All-New X-Men: Jeden z głowy, tom 5; Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki): Strażnicy w rozsypce, tom 4; Jonah Hex. Garbate szczęście, tom 5;

Niewydana dotąd w Polsce kontynuacja kultowego komiksu Cienie Imperium w ramach serii Star Wars Legendy

A także pierwszy tom w cyklu pobocznym komiksów z serii My Little Pony: Przyjaźń to magia, Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze

Oraz 10. Tom cyklu głównego Mój Kucyk Pony – Przyjaźń to magia.

 

15. września rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, na którym tradycyjnie będzie obecny również Egmont i Klub Świata Komiksu.

W tym roku stoisko Egmont będzie dostępne dla odwiedzających na wprost wejścia głównego – stoisko numer 0 w sektorze E.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.