Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Batman v Superman w salach ŠKODA 4DX
10-03-2016, 12:20 | 3942 x przeczytano | Zgred
Konfrontacja superbohaterów, na którą czekał świat! Absolutny hit tej wiosny – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości – warto nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim poczuć wszystkimi zmysłami w salach kinowych ŠKODA 4DX™. Przedpremierowe pokazy w formacie 4DX w dniach 28-29 marca w Cinema City Warszawa (Arkadia), Kraków (Bonarka) i Lublin (Felicity). Zapewnij sobie fotel w sali ŠKODA 4DX™ już teraz!

 


Film Zacka Snydera powali widzów nieprawdopodobnym rozmachem i efektami specjalnymi. Prawdziwi wyznawcy obywatela Gotham City i przybysza z Kryptonu mogą przygotować się na wielką ucztę, serwowaną w rewolucyjnej technologii 4DX™, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Dzięki aktywnym, ruchomym fotelom, grze świateł i wiatru w salach ŠKODA 4DX™ widzowie trafią w samo centrum starcia superbohaterów.

Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta – Batmanem. Wobec konfliktu między superbohaterami, na horyzoncie szybko pojawia się nowy, groźniejszy wróg. Ludzkość jest postawiona w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć. Kto zwycięży? Czy Batman i Superman zjednoczą siły przeciw wspólnemu wrogowi?

W rolach głównych występują: m.in.: Ben Affleck jako Bruce Wayne / Batman, a ponadto Henry Cavill po raz drugi w roli Clarka Kenta / Supermana, a ponadto: Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons oraz Holly Hunter.

Przedpremierowe pokazy Batman v Superman: Świt sprawiedliwości 28-29 w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City. Dla tych, którzy film chcą obejrzeć jako „pierwsi z pierwszych”, specjalne pokazy od 27 do 29 marca przygotowano w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa).

 


 
01-04-2016, 20:52 | klaudiakijora | Komentarzy w sumie: 7
Film okazał się tak nielogiczny i zły, że warto na niego pójść choćby dla zobaczenia naprawdę złego kina, a szkoda, bo mógł to być jeden z najlepszych tytułów o superbohaterach ever. Zmarnowany potencjał :/


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.