Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Unveils Aurvana Trio w ofercie Creative
08-01-2018, 18:24 | 1708 x przeczytano | ARTUT

Creative Technology, wiodący producent sprzętu audio zaprezentował dziś audiofilskie słuchawki douszne Aurvana Trio. To najnowszy model docenianej na całym świecie serii Aurvana. Słuchawki posiadają potrójną konstrukcję przetwornika, która łączy dwa precyzyjnie wyważone przetworniki z jednym dynamicznym bio-celulozowym.


Informacja prasowa:

Moduł ten składa się z głośnika wysokotonowego który został dostrojony do odtwarzania szczegółowych wysokich częstotliwości, oraz głośnika średniotonowego dla naturalnego wokalu. Z kolei dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik Bio-celulozy jest precyzyjnie dostrajany, aby uzyskać dokładny i mocny bas. Bio-celuloza to wyjątkowo cienkie włókno naturalne o wysokiej czystości. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych procesów biotechnologicznych materiał ten jest sprężany w celu wytworzenia ultracienkiej membrany, która jest idealna do dostarczania dźwięku porównywalnego z membraną aluminiową lub tytanową, dając jednocześnie ciepły i delikatny dźwięk.

Ta unikalna hybrydowa kombinacja dynamicznych przetworników zapewnia optymalny rozmiar i dokładną wydajność dźwięku. Aurvana Trio może zapewnić niesamowitą klarowność w szerszym spektrum, niezależnie od wysokich tonów, wokalu lub basu, od 5 Hz do 40 kHz.

Creative wykorzystał także bogate dziedzictwo audio know-how w zakresie dostrajania tych przetworników, aby zapewnić zapierającą dech w piersiach dokładną i szczegółową scenę dźwiękową, którą docenią miłośnicy dobrego dźwięku. Słuchawki douszne Aurvana Trio są również wyposażone w zastrzeżoną konstrukcję AuraSeal™, która oferuje skuteczną izolację akustyczną. Blokuje ona do 98% niepożądanego hałasu z zewnątrz.

Dzięki przemyślanym konstrukcjom Aurvana Trio zachwyca zarówno wyglądem, jak i wygodą. Sportowa obudowa z minimalistycznym metalicznym wykończeniem z matowego metalu, wysokiej jakości plecionymi przewodami MMCX i ukośną konstrukcją zapewniającą wygodne dopasowanie. Creative Aurvana Trio to idealny towarzysz dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości muzyki. Aurvana Trio to także pierwsze słuchawki Creative'a, które obsługują odłączane kable. Oznacza to, że użytkownicy mogą jeszcze bardziej elastycznie dostosowywać jakość swojego dźwięku, korzystając ze specjalistycznych kabli dostępnych na rynku.

 

Cechy:

• Hybrydowy system z trzema przetwornikami:

wysokotonowy przetwornik zapewniający wyraźną czystość i dobrą scenę dźwiękową

średniotonowy przetwornik zapewniający płynny i naturalny wokal

dynamiczny głośnik niskotonowy, Bio-celuloza dla bogatego, głębokiego i dokładnego basu

• Konstrukcja AuraSeal ™ zapewnia izolację hałasu do 98%

• Kątowa konstrukcja douszna zapewnia dokładne dopasowanie antypoślizgowe

• Odłączany przewód o długości 1,2 m ze złączem MMCX do łatwej wymiany i personalizacji

• 3 rozmiary silikonowych końcówek kopułowych i 1 para końcówek z pianki dla idealnego dopasowania

• Mikrofon z przyciskiem sterującym do połączeń telefonicznych i odtwarzania

• Obudowa, pozwalająca na ochronę słuchawek podczas podróży

• Adapter do samolotu, do wygodnego odtwarzania muzyki podczas podróży

 

Specyfikacja techniczna

• Przetworniki: Podwójne zbalansowane przetworniki + dynamiczny sterownik 10 mm (Magnes neodymowy z membraną Bio-celulozową)

Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz

Impedancja: 16 Ohm

Czułość (1 kHz): 103 dB / mW

• Mikrofon wbudowany: MEMS

Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

Impedancja: <200 Ohm

Czułość (1 kHz): -42dBV / Pa

Obsługuje urządzenia z systemem iOS / Android z wyjściem słuchawkowym 3,5 mm oraz PC / Mac z hybrydowym (4-polowym) portem audio

• Waga produktu: 19 g


Ceny i dostępność

Słuchawki Aurvana Trio będą dostępne od połowy stycznia 2018 roku na stronie Creative.com w cenie 249,99 EUR. Aby dowiedzieć się więcej o Creative Aurvana Trio, odwiedź stronę www.creative.com/aurvanatrio

O firmie Creative

Creative jest światowym liderem w zakresie produktów do rozrywki cyfrowej. Znany ze swoich kart dźwiękowych Sound Blaster® i wprowadzania rewolucyjnych rozwiązań technologii multimedialnej firma Creative obecnie rozwija dziedzinę cyfrowej rozrywki dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom audio. Bezprzewodowe głośniki premium, bezprzewodowe słuchawki i zaawansowane wzmacniacze dla melomanów oraz cyfrowe konwertery audio. Dzisiaj firma Creative ponownie rozwija markę Sound Blaster, której baza użytkowników przekracza 400 milionów. Jej przełomowe produkty Sound Blaster Roar i Sound Blaster X7 przyczyniają się do stworzenia nowej generacji sieci mobilnych, łącząc światy komputerów, smartfonów, i tabletów. Własne technologie firmy Creative, innowacyjny sprzęt, aplikacje i usługi wykorzystują Internet, umożliwiając konsumentom korzystanie z wysokiej jakości rozrywki cyfrowej - zawsze i wszędzie.


Powiązane wieści:
 


 
08-01-2018, 22:51 | Ejdys | Komentarzy w sumie: 20
Cena kosmiczna pewnie tak jak jakość :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...