Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Disney z własnym serwisem VOD
09-08-2017, 20:04 | 377 x przeczytano | Jobisz

Nadszedł ten dzień w którym kolejna wielka wytwórnia filmowa postanowiła stworzyć swoją własną platformę wideo na żądanie czyli tzw. VOD. Disney w ten sposób pragnie się usamodzielnić i odseparować od innych serwisów typu Netflix. Cała usługa będzie nosiła nazwę Disney Digital Network. Co dokładnie będzie zawierała możecie przeczytać w rozwinięciu wieści.


  • Czego więc możemy spodziewać się w nowym serwisie subskrypcyjnym Disney'a? 

Zacznijmy od tego, że serwis będzie posiadał wszystkie aktualne produkcje. Od tych najstarszych z poprzednich dekad po świeżynki, które są lub będą na ekranach kin. W tym wszystkim znajdą się nawet takie produkcje jak Kraina Lodu 2 czy Toy Story 4

Disney ma w planach wypuszczać serię programów dostępną tylko i wyłącznie w ich własnym serwisie. 

Wspomniano również o nadawaniu wielu różnych transmisji sportowych, z dziedzin takich jak: hokej, tenis, piłka nożna czy baseball.

Jak widać po powyższych przykładach, producenci chcą trafić do odbiorców w każdym wieku. Od klasycznych Disney'owskich bajek przez młodzieżowe filmy i seriale, aż po transmisje sportowe skierowane głównie do starszej widowni.

  • Kiedy w Polsce?

Producenci wspomnieli dotychczas tylko o amerykańskiej premierze serwisu. Możemy spodziewać się, że w Polsce nie nastąpi to zbyt szybko. Wiadomo, trzeba nie tylko przetłumaczyć interfejs aplikacji ale i również wszystkie produkcje. 

Dlatego też nie musimy obawiać się, że nasze ulubione bajki znikną z dnia na dzień z Netflixa czy innych serwisów streamingowych.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...