Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Mads Mikkelsen odtwórcą roli Wiedźmina od Netflixa?
30-05-2017, 18:58 | 469 x przeczytano | norbiim

„Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Tym znanym cytatem Netflix poinformował o produkcji serialu “Wiedźmin”. Informacja ta nie pozostała bez echa. Wiadomość w mgnieniu oka obiegła cały Internet. Branża bukmacherska również nie pozostała obojętna - LV BET wystawił ofertę na zakład dotyczący obsady roli Geralta z Rivii.


Właśnie ta rola chyba najbardziej intryguje każdego zainteresowanego produkcją. Faworytem tego legalnego bukmachera jest Mads Mikkelsen (kurs 3,50), jednak to tylko jeden z wielu możliwych typów, pośród których znalazł się nawet Tomasz Karolak (kurs 999,00)! Z bardziej realnych i możliwych opcji znaleźli się tam również Josh Holloway znany z serialu “Lost” (kurs 4,00), Nicolaj Coster-Waldau, którego oglądać można było w “Game of Thrones” (kurs 4,00), czy też odtwórca roli Aragorna we “Władcy Pierścieni”, Vigo Mortensen (kurs 7,00).

 

Kto zostanie odtwórcą tytułowej roli Wiedźmina? Dowiemy się wkrótce, tymczasem pełną listę typów znajdziecie na stronie legalnego bukmachera LV BET, w tym miejscu.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...