Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe zwiastuny
06-05-2008, 15:00 | 3364 x przeczytano | Craven
Hulk, Indiana Jones, Mroczny Rycerz... ostatnio pojawiło się sporo nowych zwiastunów. W rozszerzeniu wieści serwujemy Wam zbiorczą prezentację, więc jeśli coś przegapiliście, to macie idealną okazję by to nadrobić.

Na pierwszy ogień nowy Batman. W zwiastunie zobaczymy więcej Jokera, którego kreacja wywołuje bezapelacyjnie najwięcej emocji. Grany przez tragicznie zmarłego przed premierą Heatha Ledgera łotr według niektórych zapewni mu pośmiertną statuetkę lub choćby nominację. Ponadto klikając w poniższy link zobaczycie również Harveya Denta (w tej roli Aaron Eckhart), który ma być osią fabuły nowego filmu.
MROCZNY RYCERZCzwarta już część przygód Indiany Jonesa wydawała się mało prawdopodobna, a jednak Steven Spielberg i liczący sobie 66 lat Harrison Ford chcą udowodnić, że wciąż potrafią zabawić widownię mieszanką akcji i humoru. Napakowany akcją trailer mówi sam za siebie:
INDIANA JONES AND THE KINGDOM OF THE CRYSTAL SKULL - wysoka HD
INDIANA JONES AND THE KINGDOM OF THE CRYSTAL SKULL - średnia HD
INDIANA JONES AND THE KINGDOM OF THE CRYSTAL SKULL - niska HDKlapa ekranizacji Hulka z 2003 roku pokazała jak uparci potrafią być producenci z Hollywood. Nie "wycofali się" z tego superbohatera, jednocześnie nie nakręcili sequela ani remake. Zamiast tego wynajęli Louisa Leterriera, twórcę Transportera by nakręcił film na nowo, z nową obsadą i podejściem. Poniżej możecie obejrzeć pełny zwiastun The Incredible Hulk.
THE INCREDIBLE HULKM. Night Shyamalan jako reżyser przebił się nieprzeciętnym Szóstym zmysłem. Od tamtej pory konsekwentnie co dwa lata realizuje kolejne filmy w których przewijają się motywy mniej lub bardziej paranormalne. Ponadto w finale reżyser i scenarzysta stara się nam zaserwować szokujące zaskoczenie. Jak będzie w przypadku Happening? Trudno stwierdzić. Na razie można się zapoznać ze zwiastunem.Na koniec coś określanego przez producentów mianem romantycznego thrillera. Twilight opowiada o nastolatce z małego miasteczka, której szkolny kolega okazuje się być wampirem. Proponujemy by hasło promujące ten film brzmiało: "Twilight - to trzeba przegapić!" 


 
07-05-2008, 22:47 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
<lol>

Za ten podtytuł masz u mnie browara... oplułem monitor ze śmiechu :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...