Valkiria Network - Wieści > Wydarzenia i imprezy > Cytadela Syriusza zaprasza na "Spotkania z Fantastyką"

http://valkiria.net/index.php?area=23&p=news&newsid=34570Cytadela Syriusza zaprasza na "Spotkania z Fantastyką"Do końca miesiąca odbędą się jeszcze dwa spotkania (20 oraz 27 marca). Szczegółowy opis każdego z nich oraz informacja o czasie i miejscu wydarzeń w rozszerzeniu wieści.

20 marca
Kalambury RPG – Maciej `Filo` Związko
Jeśli uwielbiasz gry fabularne, nie boisz się występować przez krwiożerczym tłumem, a rywalizację wyssałeś/aś z mlekiem matki (jeśli jesteś ssakiem) lub pokochałeś ją w jaju (w przypadku innych kręgowców), to jest to konkurs dla Ciebie! Dla najlepszych nagrody rzeczowe!

27 marca
Wina, zbrodnia i kara w świecie przyszłości – Tomasz `Winniczek` Winiarczyk
Nowe technologie zmieniają rzeczywistość. `Raport mniejszości` pokazał, jak może się wyglądać prawo karne w przyszłości. Jednak to tylko jedna z możliwych ścieżek rozwoju. Jakie są inne? Co przewiduje autor prelekcji? Czy należy z obawą patrzeć na zmiany, czy raczej z nadzieją? O tym dowiesz się, gdy przyjdziesz, by posłuchać i podyskutować.


Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK
(ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 19.00 rozpoczyna się prelekcja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez nas biblioteki. Prowadzimy również ożywione dyskusje, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętą fantastyką i gramy w przeróżne fantastyczne gry!
w przeróżne fantastyczne gry!

WSTĘP WOLNY!


www.cytadelasyriusza.org


13-03-2012, 23:30 | Zgred

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.